RONDO NA BATALIONÓW W DZIERŻONIOWIE OTWARTE

  • 06.12.2018, 12:08 (aktualizacja 06.12.2018, 14:20)
  • Telewizja Sudecka
RONDO NA BATALIONÓW W DZIERŻONIOWIE OTWARTE
Zakończył się długo wyczekiwany remont i od dziś rondo na skrzyżowaniu ulic Kopernika i Batalionów Chłopskich jest przejezdne. Oznacza to koniec utrudnień na dzierżoniowskich drogach.

 

Ten rok był wyjątkowo uciążliwy dla kierowców, ale wykonane w tym czasie inwestycje drogowe na korzyść zmienią poruszanie się po Dzierżoniowie. 

- To ostatnie inwestycje drogowe, których realizacja oddziaływała na ruch w całym mieście. Planowane w najbliższych latach modernizacje dróg również będą się wiązały z czasowymi utrudnieniami, ale już nie na tak dużą skalę – mówi burmistrz Dzierżoniowa Dariusz Kucharski. 

Dziękujemy kierowcom za cierpliwość i wyrozumiałość i wierzymy, że komfort jazdy po nowych drogach wynagrodzi trudności, które są za nami. 
 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marta
Marta 07.12.2018, 04:50
Szkoda tylko, że została zlikwidowana wysepka przy przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu z ulicą Wierzbową i Andersa.. Ponadto przy drogierii na środku chodnika wyrasta słup, którego idąc np. z wózkiem nie da się ominąć nie wchodząc na drogę rowerową, która zresztą też z niewiadomych powodów idzie w pewnym miejscu slalomem. Wykonawca drogi mógłby w większym stopniu pomyśleć o komforcie pieszych, a nie tylko kierowców.......
ciekawy
ciekawy 06.12.2018, 18:03
Od strony Batalionów nie da się pojechać na wprost z lewego pasa chociaż znaki pokazują inaczej ,czy może się mylę ?
d
d 06.12.2018, 18:12
od strony młyna

Pozostałe