XVII POWIATOWY KONKURS SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH

  • 04.12.2018, 13:52 (aktualizacja 04.12.2018, 13:55)
  • Telewizja Sudecka
XVII POWIATOWY KONKURS SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH
Wydział Edukacji, Kultury i Promocji Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie zaprasza do udziału w konkursie na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową.

Konkurs jest adresowany do uczniów szkół z terenu powiatu dzierżoniowskiego. Prace będą oceniane w czterech kategoriach: klasy I – III szkoły podstawowej, klasy IV – VI szkoły podstawowej, klasy VII – VIII szkoły podstawowej i klasa III gimnazjum oraz szkoły ponadgimnazjalne.

 Szopki bożonarodzeniowe mogą być wykonane dowolną techniką. Wszystkie elementy szopki powinny być wykonane własnoręcznie oraz przymocowane do podłoża. Do pracy należy dołączyć metryczkę zawierającą imię i nazwisko autora pracy, nazwę szkoły, jej typ i klasę.


Prace konkursowe wraz z kartą zgłoszenia należy składać we wtorek 11 grudnia w godz. 12.00 – 16.00 w Starostwie Powiatowym w Dzierżoniowie w budynku przy ul. Świdnickiej 38 (II piętro, pokój 213).

 

Dla autorów najładniejszych szopek bożonarodzeniowych przewidziane są nagrody pieniężne o łącznej wartości 2 tys. zł.

 

Celem konkursu jest pielęgnowanie tradycji bożonarodzeniowych i wspieranie amatorskiej twórczości artystycznej na terenie powiatu.

 

Szczegółowych informacji o konkursie udziela Tomasz Dudlej, tel. 74 832 36 62, e-mail: [email protected]

 

Regulamin i karta zgłoszenia

http://www.pow.dzierzoniow.pl/dla-mieszkanca/edukacja-i-kultura/imprezy-kulturalne-2018

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe