Niedziela, 17.02.2019

XVII POWIATOWY KONKURS SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH

  • 4.12.2018, 13:52 (aktualizacja 04.12.2018 13:55)
  • Telewizja Sudecka
XVII POWIATOWY KONKURS SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH
Wydział Edukacji, Kultury i Promocji Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie zaprasza do udziału w konkursie na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową.

Konkurs jest adresowany do uczniów szkół z terenu powiatu dzierżoniowskiego. Prace będą oceniane w czterech kategoriach: klasy I – III szkoły podstawowej, klasy IV – VI szkoły podstawowej, klasy VII – VIII szkoły podstawowej i klasa III gimnazjum oraz szkoły ponadgimnazjalne.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

 Szopki bożonarodzeniowe mogą być wykonane dowolną techniką. Wszystkie elementy szopki powinny być wykonane własnoręcznie oraz przymocowane do podłoża. Do pracy należy dołączyć metryczkę zawierającą imię i nazwisko autora pracy, nazwę szkoły, jej typ i klasę.


Prace konkursowe wraz z kartą zgłoszenia należy składać we wtorek 11 grudnia w godz. 12.00 – 16.00 w Starostwie Powiatowym w Dzierżoniowie w budynku przy ul. Świdnickiej 38 (II piętro, pokój 213).

 

Dla autorów najładniejszych szopek bożonarodzeniowych przewidziane są nagrody pieniężne o łącznej wartości 2 tys. zł.

 

Celem konkursu jest pielęgnowanie tradycji bożonarodzeniowych i wspieranie amatorskiej twórczości artystycznej na terenie powiatu.

 

Szczegółowych informacji o konkursie udziela Tomasz Dudlej, tel. 74 832 36 62, e-mail: [email protected]

 

Regulamin i karta zgłoszenia

http://www.pow.dzierzoniow.pl/dla-mieszkanca/edukacja-i-kultura/imprezy-kulturalne-2018

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe