DOROTA PIESZCZUCH ZASTĘPCĄ BURMISTRZA DZIERŻONIOWA

  • 04.12.2018, 11:36 (aktualizacja 04.12.2018, 12:03)
  • Telewizja Sudecka
DOROTA PIESZCZUCH ZASTĘPCĄ BURMISTRZA DZIERŻONIOWA
We wtorek 4 grudnia w sali rycerskiej dzierżoniowskiego ratusza Pani Dorota Pieszczuch uroczyście objęła stanowisko wiceburmistrza miasta.

 

Dorota Pieszczuch jestem matematykiem, przez piętnaście lat była dyrektorem dzierżoniowskiego „Ekonomika”, a w minionej kadencji radną i przewodniczącą komisji edukacji i spraw społecznych.

- Cenię sobie współpracę, aktywnie działam w kilku organizacjach pracujących na rzecz  Dzierżoniowa, jestem też wiceprezesem stowarzyszenia Nowoczesny Dzierżoniów Dariusza Kucharskiego. Dzierżoniowianką jestem od urodzenia i czuję się bardzo związana z miastem. Burmistrz na najbliższe pięć lat trafnie wyznaczył cztery cele poprawiające jakość życia mieszkańców. Z estetyką miasta, aktywnością i bezpieczeństwem w Dzierżoniowie identyfikuję się najmocniej – mówi zastępca burmistrza Dzierżoniowa Dorota Pieszczuch. 

W obowiązkach zastępcy znajduje się m.in. zarządzanie edukacją (od żłobków, do szkół podstawowych), sprawami społecznymi, w tym zarządzenie takimi jednostkami jak Ośrodek Pomocy Społecznej, Dzienny Dom Senior+, Środowiskowy Dom Samopomocy, a także kulturą, sportem i promocją Dzierżoniowa. 

Podczas nominacji nowy zastępca zwracał szczególna uwagę na kwestie jakości obsługi klientów zarówno urzędu, jak i jednostek organizacyjnych miasta. 

Burmistrz Dariusz Kucharski zapowiedział też, że w najbliższym czasie nie planuje powoływać drugiego zastępcy.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Doda
Doda 04.12.2018, 22:40
nauczycielka...nooo...ma widac kompetencje
nnn
nnn 04.12.2018, 16:17
Oooo a kto drugi?

Pozostałe