WŁADYSŁAW I ANNABELLA – HISTORIA PEWNEGO MISIA I LALKI

  • 27.11.2018, 10:04
  • Telewizja Sudecka
WŁADYSŁAW I ANNABELLA – HISTORIA PEWNEGO MISIA I LALKI
W niedzielę, 2 grudnia o godzinie 12:30, zapraszamy do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu na WŁADYSŁAWA I ANNABELLE – HISTORIĘ PEWNEGO MISIA I LALKI w reżyserii Zuzanny Mukoid. Popołudnie to będzie wyjątkowe, bowiem po spektaklu Mikołaj wręczy dzieciom prezenty przygotowane i opisane przez opiekunów.

Zbliża się upragniony przez wszystkich czas Bożego Narodzenia. W sklepach trwa przedświąteczny zakupowy wir. Na dworze pada śnieg. W Wigilijny dzień święty Mikołaj wraz ze swoim pomocnikiem Krampusem mają mnóstwo pracy. Muszą zdążyć na czas z dostarczeniem prezentów dla wszystkich dzieci. Jednakże przez śnieżną zawieruchę Krampus wypada z sań. Jego nieoczekiwane pojawienie się w jednym ze sklepów z zabawkami, w którym pracują do późna tajemniczy Stróż i zrzędliwa Sprzątaczka, wywoła lawinę niezwykłych zdarzeń. To tutaj między innymi rozstrzygnie się los zapomnianych zabawek: baletnicy Annabelli – delikatnej lalki z porcelany oraz Władysława, dzielnego pluszowego misia bez jednego ucha.

Prosta historia misia i lalki jest przedstawieniem uniwersalnym, które opowiada o marzeniach, tęsknocie za lepszym życiem, przyjaźni, dobru czy uszczęśliwianiu innych.

 

CZAS TRWANIA: 50 minut

BILETY: 25 zł

KASA BILETOWA czynna godzinę przed spektaklem, tel. 74 666 73 41 oraz we wtorek, czwartek i piątek od godz. 8:30 – 11:30.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe