Niedziela, 22.09.2019

NOWA RADA GMINY DZIERŻONIÓW

 • 23.11.2018, 11:02
 • Telewizja Sudecka
NOWA RADA GMINY DZIERŻONIÓW
Ślubowanie wójta i radnych oraz wybór przewodniczącego Rady i jego zastępcy - to najważniejsze punkty porządku obrad pierwszej sesji Rady Gminy Dzierżoniów VIII kadencji. Uroczyste posiedzenie Rady odbyło się 22 listopada w Urzędzie Gminy Dzierżoniów.

Pierwsze obrady otworzyła radna seniorka Grażyna Ziernik. Po wprowadzeniu sztandaru gminy Dzierżoniów, odśpiewaniu hymnu państwowego i przywitaniu przybyłych na sesję radnych oraz zaproszonych gości przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej Ewa Janusz przedstawiła informację o wynikach wyborów samorządowych.

Kolejnym punktem obrad było złożenie ślubowania przez nowo wybranych radnych oraz wybór przewodniczącego Rady i jego zastępcy. W wyniku głosowania obowiązki przewodniczącego Rady Gminy Dzierżoniów powierzono po raz kolejny Grzegorzowi Powązce. Z kolei funkcję zastępcy przewodniczącego ponownie będzie pełniła Grażyna Ziernik.

Następnie ślubowanie złożył Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski.

Skład Rady Gminy Dzierżoniów VIII kadencji:

 1. Elżbieta Filipek
 2. Teresa Kanarek
 3. Bożena Kołodziej
 4. Henryka Latacz
 5. Augustyn Mucha
 6. Leszek Paziński
 7. Anna Piekarska
 8. Grzegorz Powązka
 9. Anna Rosiak
 10. Teodora Skutnik
 11. Karol Słodziak
 12. Andrzej Szymański
 13. Piotr Śliwa
 14. Wojciech Świtalski
 15. Grażyna Ziernik

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego I Sesja

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (8)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe