Czwartek, 19.09.2019

MISTRZOWSKIE INTERPRETACJE W BYSTRZYCY KŁODZKIEJ - AKORDEON

  • 20.11.2018, 09:05 (aktualizacja 20.11.2018, 11:48)
  • Telewizja Sudecka
MISTRZOWSKIE INTERPRETACJE W BYSTRZYCY KŁODZKIEJ - AKORDEON
10 października w klasie akordeonu Arkadiusza Gembary w PSM I stopnia w Bystrzycy Kłodzkiej, odbyły się warsztaty akordeonowe oraz koncert duetu Amalgalis Duo w ramach projektu "Mistrzowskie Interpretacje".

 

Projekt adresowany jest do uczniów szkół muzycznych oraz dzieci niepełnosprawnych w kilku miastach południowej Polski, oddalonych od dużych centrów kulturalnych. Jego główne cele to: inspiracja do aktywności artystycznej, edukacja muzyczna oraz integracja uczniów niepełnosprawnych ze środowiskiem artystycznym. Podczas lekcji mistrzowskich i koncertów młodzi instrumentaliści mają możliwość kontaktu z wybitnymi artystami, o bogatym doświadczeniu scenicznym, będących na co dzień pracownikami naukowo-dydaktycznymi polskich wyższych uczelni. Uczniowie niepełnosprawni będą mieli natomiast okazję uczestnictwa w koncertach oraz specjalistycznych warsztatach prowadzonych przez certyfikowane muzykoterapeutki. Wydarzenia odbędą się od października do stycznia w Bystrzycy Kłodzkiej, Pławnicy, Cieszynie, Gorlicach, Szymbarku i Przemyślu.

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe