Niedziela, 17.02.2019

PRZED NAMI RUN4GOLD II W ZŁOTYM STOKU

  • 17.11.2018, 09:45
  • Telewizja Sudecka
PRZED NAMI RUN4GOLD II W ZŁOTYM STOKU
W imieniu organizatorów zapraszamy na wyjątkowy bieg w Złotym Stoku, który odbędzie się w sobotę 24 listopada.

To już druga edycja biegu, która cieszy się dużym zainteresowaniem i ściąga ludzi z całej Polski. Bieg przeszkodowy biegnie także korytarzami podziemnymi Kopalni Złota. Przeszkody na około 8 kilometrowej trasie to ścianki (np komandos 4 m wysokości), wspinaczka po linach, łańcuchach, noszenie opon, kamieni, czołganie się pod zasiekami czy w "porodówce". Będzie także jedzenie larw mączniaka, a także bieganie po pontonach. Całość bardzo ciekawa i widowiskowa.

Organizatorem biegu jest FUNDACJA RUN4 czyli Szumol i Krikon (Marta Adamiak - oraz Krzysztof Konopacki). Wspiera ich Kopalnia Złota, Urząd Miasta i Gminy Złoty Stok, Lasy Państwowe Nadleśnictwo Bardo, Urząd Marszałkowski oraz sponsorzy jak Staropolanka, Sonko czy prywatne firmy lokalne.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

 


Szczegóły na FB: https://www.facebook.com/events/196882507572942/

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe