Piątek, 18.01.2019

OD PIĄTKU WRACA RUCH PRZY DWORCU PKP W DZIERŻONIOWIE

  • 7.11.2018, 11:42
  • Telewizja Sudecka
OD PIĄTKU WRACA RUCH PRZY DWORCU PKP W DZIERŻONIOWIE
To dobra wiadomość zwłaszcza dla kierowców i mieszkańców ul. Kolejowej i Sienkiewicza. Od piątku, 9 listopada, wraca ruch samochodowy przy Sudeckim Centrum Komunikacyjnym. Warto sprawdzić, jak będzie wyglądała organizacja ruchu po kompleksowej przebudowie dróg.

Wraca ruch w rejonie dworca PKP, jednak nieco zmieni się jego organizacja, na co warto zwrócić uwagę. Od najbliższego piątku, 9 listopada, ulica Kolejowa będzie ulicą dwukierunkową. Jednak dojazd do niej z tej części miasta będzie możliwy przez skręt z ul. Kilińskiego w ul. Sienkiewicza i dalej poprzez nowo wybudowany łącznik.

Natomiast ulica Sienkiewicza na odcinku od łącznika do dworca będzie dostępna tylko dla komunikacji zbiorowej (PKS, ZKM) i taxi. Na dalszym odcinku, do ul. Kopernika, ulica Sienkiewicza będzie dwukierunkowa, ale zawężona o pas ścieżki rowerowej. Poruszanie się w tym rejonie ułatwi również rondo, które powstało na skrzyżowaniu Kolejowej z Sienkiewicza.

Służby miejskie będą monitorować ruch przy nowym układzie komunikacyjnym i wsłuchiwać się w głosy mieszkańców, by w razie potrzeby dokonać korekt.

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
eee
eee 7.11.2018, 17:32
Myślą że nadanie szumnej nazwy temu miejscu : SUDECKIE CENTRUM KOMUNIKACYJNE spowoduje , że takim będzie ??? . Dzierżoniów nie jest i nigdy nie będzie CENTRUM KOMUNIKACYJNYM SUDETÓW tylko CENTRUM KOMUNIKACYJNYM POWIATU DZIERŻONIOWSKIEGO. Przypomina to nazwanie małego zbiornika bielawskiego "JEZIOREM" . Prowincjonalne zakompleksienie chcą leczyć niewłaściwymi nazwami !!!
czytaj ze zrozumieniem
czytaj ze zrozumieniem 7.11.2018, 16:15
a gdzie ty tu widzisz tragedie?
 ...
... 7.11.2018, 15:03
tragedia, inaczej tego nazwać nie można

Pozostałe