Piątek, 18.01.2019

VIII DZIERŻONIOWSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

  • 6.11.2018, 08:36
  • Telewizja Sudecka
 VIII DZIERŻONIOWSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI
Burmistrz Dzierżoniowa oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zapraszają na 8 edycję Dzierżoniowskiego Biegu Niepodległości. W tym roku wyjątkowo, z racji przypadającej setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, Bieg organizowany będzie w ramach Narodowego Biegu Stulecia od Bałtyku do Tatr.

Bieg odbędzie się 11 listopada 2018 roku. Start i meta usytuowane będą na dzierżoniowskim Rynku na wprost Ratusza (na wysokości ul. Świdnickiej). Sama trasa będzie natomiast wiodła ulicami: Rynek, Klasztorna, Garncarska, Przedmieście, Krasickiego, planty wzdłuż murów obronnych (przecinające ulice: Kościelną, Ząbkowicką, Miodową), Bohaterów Getta, Rynek.

Długość trasy – ok. 1918 metrów

Program zawodów:

godz. 12:30 – 13:45 – zapisy w Biurze Biegu (Rynek w Dzierżoniowie)

godz. 14:00 – START

 godz. 14:20 – zakończenie biegu

 godz. 14:30 – losowanie nagród spośród wszystkich uczestników biegu

Regulamin oraz mapka z trasą biegu znajdują się na stronie www.hotelosir.pl

Na mecie na każdego będzie czekać gorący posiłek. Dla pierwszych 300 zapisanych osób przewidziano pamiątkową koszulkę, natomiast wszyscy zapisani uczestnicy wezmą udział
w losowaniu nagród.
Osoby niepełnoletnie mogą startować wyłącznie za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego, co potwierdza własnoręcznym podpisem lub pisemną zgodą dostarczoną do Biura Zawodów.

Impreza finansowana ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015-2020.

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe