ROZMOWA Z ANDRZEJEM HORDYJEM - KANDYDATEM NA BURMISTRZA BIELAWY

  • 26.10.2018, 16:33 (aktualizacja 26.10.2018, 19:48)
  • Telewizja Sudecka
ROZMOWA Z ANDRZEJEM HORDYJEM - KANDYDATEM NA BURMISTRZA BIELAWY
Kolejnym gościem w naszym studio był dr Andrzej Hordyj - kandydat na burmistrza Bielawy.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (52)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Motyka
Motyka 01.11.2018, 09:02
Na was wszystkich trzeba krótkiego łańcucha i jednej michy żarła,wtedy pokora zamieszka w waszych sercach
ja
ja 31.10.2018, 17:09
,,Rządzić radą"? Chyba powinno być w wypowiedzi pana redaktora ,,rządzić z radą"?
Kuba
Kuba 29.10.2018, 08:22
Bardzo fajny wywiad, widać klasę , powodzenia w drugiej turze
Wyborca
Wyborca 29.10.2018, 08:10
Kampanię Pana Andrzeja oceniam na plus, jasna, rzeczowa, pozytywna od jakiegoś czasu (wcześniej niekoniecznie). Jedyne co budzi mój niepokój to ucieczka od pytań, które mogą być odbierane jako niewygodne i choć zapewne to bzdura, to brak ustosunkowania się do tych kwestii sugeruje, że "coś jest na rzeczy". Pierwsza sprawa to podnoszony przez konkurenta temat oceny Pańskich zeznań przez sąd jako niewiarygodne i sprzeczne z zeznaniami innych świadków i materiałem dowodowym. Przez konkurenta jest to oceniane jako kłamstwo, na dodatek przed sądem. Może Pan to wyjaśnić, o co chodzi? Druga kwestia, piszą, że jak Pan był zastępcą burmistrza to kupił Pan sobie 4 mieszkania we Wrocławiu - tak ma wynikać z oświadczeń majątkowych. I że nijak nie można powiązać Pańskich zarobków w tym okresie z kosztami zakupu tych mieszkań. Sugerowane rozwiązania tej zagadki są paskudne. To by też trzeba było wyjaśnić. Zgaduję, że pojawił się kredyt, tak?
A ode mnie pytanie o możliwość współpracy z Panem Łyżwą i z Panem Rakiem. Czy widzi Pan dobranie do swojego zespołu kogoś z nich?
Głosujmy na p.Hordyja
Głosujmy na p.Hordyja 29.10.2018, 15:23
Jak można oczekiwać współpracy z kontrkandydatem którego podstawowym sposobem kampanii wyborczej jest szkalowanie, oczernianie i kłamstwo.Pan burmistrz Łyżwa ma tak podłe zaplecze doradców stosujące najgorsze metody postkomunistyczne, które wykluczają jakiekolwiek porozumienie.Gdyby do takiej współpracy doszło było by to co najmniej niesmaczne.To właśnie doradcy niszczą wizerunek pozbawionego swojego zdania mocodawcy a jakie zaplecze taki burmistrz.
Bolek
Bolek 29.10.2018, 13:56
Kampanii Pana Łyżwy nie można na tym portalu ocenić bo takowej nie ma. Sudecka nie zaprasza drugiej strony żeby było porównanie... więc tym bardziej traci wiarygodność Pan Hordyj . Zresztą mój komentarz z pewnością nie pojawi się na portalu jako odstający od chóru "wielbicieli"
widz uwazny
widz uwazny 29.10.2018, 17:35
Pan Łyżwa z tego co wiem nigdy nie przyjął zaproszenia do Telewizji Sudeckiej bo nie ma nic do powiedzenia. Jego problem i zmartwienie, wybrał inne media więc niech tam sobie kampanię robi.
bleeee
bleeee 30.10.2018, 09:51
Kłamstwo i tyle w temacie. Jak taki jesteś zorientowany to pokaż jakikolwiek dowód, że sudecka zapraszała Łyżwę (mail, pismo itd) kłamstwo kłamstwem pogania
wyborca
wyborca 28.10.2018, 17:39
Bielawa zarządzana przez Pana Hordyja na pewno zyska dużo więcej niż za obecnej władzy bo jest to człowiek najbardziej kompetentny Burmistrza Bielawy . Głosujmy wszyscy na niego nie zależnie od podziałów.
Wyborca
Wyborca 28.10.2018, 21:06
Hordyj już pokazał swoje kompetencje zadłużając Bielawę na 42 miliony. Łyżwa dobrze sobie radzi i trzeba dać mu szansę żeby dokończył to co zaczął
Yugo
Yugo 28.10.2018, 12:08
Tv sudecka to dno by by
xxx
xxx 28.10.2018, 11:10
Czarną robotę robi za ciebie Pachura. Od kiedy jesteście na Pan.
Xxx
Xxx 27.10.2018, 22:44
Dubas na dyrektora ZGK
Uojh
Uojh 28.10.2018, 08:58
O moj Boże ,!!!!
Gacek
Gacek 27.10.2018, 17:43
Dlaczego tv sudecka jest stronnicza to mnie zastanawia i jaki ma interes promowania tylko jednego kandytata Andzeja H? Według kogo jest to nie zalezne dziennikarstwo powinno wam sie cofnąć koncesję
zatroskany
zatroskany 27.10.2018, 19:03
A dlaczego doba.pl jest stronnicza i popiera tylko piotra ł.
Oj, Gacek ,Gacek!
Oj, Gacek ,Gacek! 27.10.2018, 18:48
Gacek nie „ nie zależne” , a niezależne! To po pierwsze. Po drugie ,dlaczego Andrzej H. ? Czy Pan Andrzej Hordyj jest o coś oskarżony? Po trzecie, Pan Łyżwa nie przyjmuje zaproszeń od TVS . Po czwarte i najistotniejsze powinno promować się lepszych, a nie zaprzeczy Pan,że Pan Andrzej Hordyj jest merytoryczny i z klasą.
Gacek
Gacek 27.10.2018, 19:43
Jakis powod ma pan Piotr Ł ze noe przyjmuje od was zaproszenia sam bym tego nie robil skoro tylko wady pokazujecie za zalet zero interesuje sie polityką regionalna i krajowa i dzialacie na wzór TVN-u a to nie o to chodzi by wepchnąć do koryta ziomka ktory wam obiecal nie wiadomo co . Wybory powinny służyć mieszkanca i poprawie ich bytowi a zaden z tych panów noe przedcrawil dobrego programu dla spoleczenstwa lokalnego ja nir ukrywam ze boje sie powrotu starej ekipy a na to sie zanosi pan Piotr Ł nie byl popierany tak jak Hordyj bo nic nie robia by ludzia sie zylo lepiej tylko gorszej wnioski podać od UE i co z tego chwilowy zastrzyk gotówki zasen noe pomyślał o moeszkancach by nie musieli latac pod wr do pracy ! Birlawa jest mojm miastrm i tu bym chcial godnoe pracować a nie do biskupic i tu zostawiac pieniądze dzwiniel wróci jak bumerang tak jak Andzejek
yyy
yyy 27.10.2018, 21:17
Człowieku, co ty palisz? Jak będziesz trzeźwy to przeczytaj sobie co napisałeś. A teraz idź spać. Na szczęście dzisiaj śpimy dłużej,to ci dobrze zrobi.
Tylko Hordyj
Tylko Hordyj 27.10.2018, 20:46
Gdyby Pan Łyżwa przyjął zaproszenie to miałby okazję pokazać swoje zalety. A tak trudno mówić o zaletach skoro np. w moim przypadku pokazał się z najgorszej strony. Poza tym głos na Łyżwę do de facto głos na Runowicza,a to już wyższy kaliber chamstwa i arogancji.
widz
widz 28.10.2018, 21:08
Najpierw Pachura musiałby zaprosić Łyżwę ale on tego nigdy nie zrobi bo faworyzuje Hordyja
xxx
xxx 27.10.2018, 21:22
pan Łyżwa nie ma zalet i to jest jego problem, Ten facet nawet nie ma honoru.Jego wypowiedź na dobie to szczyt bezczelności.Czym ten człowiek się szczyci.Co w życiu osiągnął. Jak na razie to w żywe oczy kłamie na temat zadłużenia.
wyborca
wyborca 27.10.2018, 17:41
TVN- BIELAWA i tyle w temacie wyborów.
Xxxxx
Xxxxx 27.10.2018, 17:12
Stara ekipa już czeka na stołki i to chyba błąd
B
B 27.10.2018, 16:02
Będę głosował w drugiej turze na P.Andrzeja tylko niestety wydaje mi się ze wróci cześć stratnej ekipy D do zarządzania budynkami której wyborcy nie akceptowali i stad być może brakło głosów w poprzednich wyborach P. Dzwinielowi. . Panie Andrzeju życzę Panu i sobie aby Pan dobrał sobie super ekipę która pomoże Panu i Bielawie rozwinąć się . Powodzenia
B
B 27.10.2018, 16:23
chodzi o „starą ekipę „
zatroskany
zatroskany 27.10.2018, 15:08
Ciekawe za czyje pieniądze łyżwa robi tą swoją kampanię nienawiści za swoje czy podatników.Bardzo ciekawy program wyborczy zrównać z błotem pana Andrzeja hańba i wstyd.Dosyć tej szczekaczki na ulicy ludzie po ciężkim tygodniu pracy chcą spokoju
Szaleństwo jakieś w Bielawie
Szaleństwo jakieś w Bielawie 27.10.2018, 11:01
Ta forma czarnej kampanii Łyżwy to jakiś obłęd i histeria. Ciekawe kto mu doradza i podsuwa takie pomysły. Tak trzymać, a liczba zwolenników Pana Hordyja rośnie z godziny na godzinę.
f
f 27.10.2018, 11:07
ten facet Łyżwa najprawdopodobniej jest chory.Trzeba mu pomóc i pozbawić go stanowiska burmistrza,bo następne 5 lat będzie dla niego zabójcze.Bielawianie pomóżmy jemu i jego rodzinie. Nie głosujcie na niego to może w końcu wyślą go na leczenie.
Małpy w cyrku
Małpy w cyrku 27.10.2018, 10:31
Nie tak dawno w Bielawie był cyrk. Znowu przyjechał? Bo jakaś szczekaczka jeździ po mieście i straszy. Tembr głosu przypomina przemówienie Gomułki,a treść zbliżona w formie . Straszyć ,straszyć, straszyć! To żenujące Panie Łyżwa.
I nie tylko
I nie tylko 27.10.2018, 12:01
To faktycznie cyrk z wytresowanymi małpkami. A co do małpek to jest jeszcze wypróbowana przez pana radnych metoda na inną małpkę która może pozwoli zebrać adekwatny do pana umiejętności elektorat. Warto spróbować panie burmistrzu.
zatroskany
zatroskany 27.10.2018, 09:34
To co dzisiaj poplecznicy pana ł. wyprawiają normalnie masakra nie widziałem jeszcze takiego jadu.Głosujmy wszyscy na Pana Andrzeja.
Wyborca
Wyborca 27.10.2018, 08:09
Wiele osób, potencjalnych kandydatów twierdzi że szanse pana w wyborach burmistrzu Ł. znacznie by wzrosły gdyby nie pasożyt który od czterech lat trawi pana być może kiedyś zdrowy organizm a w szczególności umysł.Nazwę tego RAKA (nie mylić z byłym kontrkandydatem którego z góry przepraszam) dobrze pan zna.Z psychologicznego punktu widzenia ukrywanie swojej choroby powoduje że staje się ona nieuleczalna a nawet zaraźliwa czego z całego serca nie życzę mieszkańcom Bielawy którzy mam nadzieję będą głosować na zdrowy organizm.Marnuje pan szansę na wyleczenie a choroba podstępnie podpowiada panu takie metody walki które pana zniszczą.Mimo wszystko życzę panu w prywatnym życiu przebudzenia się i zdrowia.
bielawianin
bielawianin 26.10.2018, 23:32
Nie miałem zamiaru głosować w drugiej turze, ale jak widzę co teraz robi Piotr Łyżwa to bardziej niż pewne, że ma Pan mój głos!
Fanka
Fanka 26.10.2018, 23:03
Brawo Panie Andrzeju. Mam nadzieję ,że mieszkańcy Bielawy nie zaprzepaszczą szansy i zagłosują na Pana. Wszyscy zwolennicy Pana Hordyja powinni zaangażować się i zrobić wszystko ,żeby przekonać nieprzekonanych.
Przypadkowy przechodzień
Przypadkowy przechodzień 26.10.2018, 22:13
Alternatywą do tego wywodu jest szczekaczka którą uruchomił kontrkandydat.To określa poziom etyczny tej osoby.Jak można się zniżać do takiego poziomu.

Pozostałe