ZBIGNIEW TUR NOWYM WÓJTEM GMINY KŁODZKO

  • 22.10.2018, 01:25 (aktualizacja 22.10.2018, 13:23)
  • Telewizja Sudecka
ZBIGNIEW TUR NOWYM WÓJTEM GMINY KŁODZKO
Zbigniew Tur wygrał wybory w Gminie Kłodzko w I turze uzyskując 3818 głosów (61,77%) Pozostali kandydaci uzyskali następujące wyniki: Marek Bogdał - 1499 głosów (24,25%), a Marek Królikowski - 864 (13,98%)

                   

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
xwf
xwf 24.10.2018, 09:00
Tak Rychu i jego klika znow wygrali glosy zostaly kupione ja tez tak uwarzam to bylo do przewidzenia to dowod na to jacy w Bielawie sa mieszkancy naiwni i przekupni noto teraz jedzimyt z rankingiem z 444 na 1000 miejsce w Polsce noi napewno przybedzie nowych mijsc pracy jak ostatnio przez 3 kadencje 15 miejsc pracy tak bardzo dobry wybor Tak zgadzam sie bedzie nowy komendat powolany bo nowy zarzad nowe porzadki morze znow jezioro bedzie wystawina na sprzedrz a morze gory sprzedzc i zwinac tak najlepiej a kase do kiesy i dlugo na zachod
Zbychu
Zbychu 22.10.2018, 11:00
Mam nadzieję Zbyszku ze wykasujesz duzolipow... bo to nieudacznicy życiowi ci urzędnicy
Gmina Kłodzko Nie dla PISu
Gmina Kłodzko Nie dla PISu 22.10.2018, 09:58
Czekamy na ostatni, pożegnalny filmik Panie Bogdał. Nagle mowę Panu odebrało? Miał Pan tyle do powiedzenia przed wyborami, a teraz co... cisza. Mam nadzieję, że zostanie Pan rozliczony z tych wszystkich oszczerstw i kłamstw. I proszę nie mówic "Nasza Gmina", jest Pan mieszkańcem Wilkanowa i z Gminą Kłodzko nie ma Pan nic wspólnego.
Mieszkaniec Gminy
Mieszkaniec Gminy 23.10.2018, 22:38
Czasami jest dobrze że kandydat jest z innej Gminy bo ma inny pogląd na wszystko a nie pcha pieniądze w jedną miejscowość...szkoda że wasz kandydat nie wystarował z PSL pewnie się wstydzi tej partii która powoli znika z areny politycznej i to by mu nie pomogło ale by napewno zaszkodziło...Poczekamy zobaczymy jak wasz kandydat będzie zarządzał nie udźwignie tego a jest to bardziej niż prawdopodobne ?
Bona Fide
Bona Fide 22.10.2018, 08:31
Mam nadzieję, że tego Małego, łysego gościa z PiSu (kij wie kim on właściwie jest) z gm. Bystrzyca ktoś rozliczy za te oszczerstwa rzucane pod adresem rady gminy i wójta. Na ich miejscu tak bym tego nie zostawił. Może znajdzie się jeden mądry prawnik, który nie spieprzy pozwu pod względem formalnym...
Pis
Pis 22.10.2018, 07:19
A bogdal zrobiłby czystki stołów a najbardziej w księgowości bo tam te panie sa nie miłe wredne i zawsze problem. Nie dosc ze grzeją stołki które maja po znajomości to jeszcze problem
Will
Will 22.10.2018, 06:46
Puści Gminę z Torbami !

Pozostałe