Poniedziałek, 17.06.2019

ODDALIŚMY GŁOSY W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH 2018

  • 21.10.2018, 21:00 (aktualizacja 22.10.2018, 11:31)
  • Telewizja Sudecka
ODDALIŚMY GŁOSY W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH 2018
Zakończyło się głosowanie we wszystkich obwodowych komisjach wyborczych w najważniejszych dla nas wyborach samorządowych. W niedzielę 21 października w godz. od 7.00 do 21.00 wybraliśmy swoich radnych miejskich, powiatowych i do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego. Swój krzyżyk postawiliśmy również przy kandydatach na prezydentów miast, burmistrzów oraz wójtów gmin. Jak podaje Państwowa Komisja Wyborcza frekwencja w całym kraju była wyższa niż w poprzednich wyborach samorządowych. Świadczy to o większej mobilizacji i świadomości, że tym razem po raz pierwszy po zmianie ordynacji wyborczej dokonaliśmy wyboru nowych władz w swoich małych ojczyznach na najbliższe aż 5 lat.
Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jolanta
Jolanta 02.11.2018, 22:06
Pan Hordyj oblicza Pana Piotra, zapomniał już, że 6 milionów kosztowało odkupienie jeziora. Po utracie jeziora przez poprzednią ekipę, która podpisała z właścicielem jeziora dzierżawę wynoszącą 50tys zł miesięcznie na rok. A jak wyglądała inwestycja dróg lokalnych gdzie uzyskaliśmy dotację 3 milionów zł miasto miało dołożyć 5 milionów (inwestycja miała wynosić 8 milionów) jednak miasto musiało dołożyć nie 5 tylko 11 milionów (inwestycja kosztowała 14 milionów), bo poprzednia ekipa wspaniale poradziła sobie z rachunkami. Niedograna inwestycja w parku, gdzie Pan Piotr musiał wchodzić na drogę sądową, aby ja dokończyć. Przez 4 ostatnie lata w górnej Bielawie powstało wiele parkingów oraz remonty podwórek. Proste liczenie poprzednia ekipa sama zwiększyła zadłużenie Bielawy o 12 milionów.
w
w 02.11.2018, 23:41
Pan Piotr bardzo często wchodzi na drogę sądową,za często
XWF
XWF 24.10.2018, 11:43
Tak to bylo do przewidzenia Rychu i jego banda kupili wyborcow ja tez tak mysle bo Bielawin jest latwo kupic nistety sa naiwini i przkupni nie tak jak w innych miastach no to teraz zacznie sie zminiac bezrobocie jak osatnio przez 3 kadencje 15 nowych miejsc pracy to duzy sukces moze znow wystawia zbiornik sudety na aukcje albo gory sowie bo po co tak tak oni potrafia bo sa zdolni a pan A.Hordy to powinen sie zapisac do Bielawinki noi tak jak Tusk robic kariere no pilkarz sportowiec polityk to jest to nieprawdarz
Wyborca
Wyborca 21.10.2018, 22:03
http://wybory.bielawa.pl

Wyniki
Jan
Jan 21.10.2018, 22:10
Uwaga [email protected]@
Ll
Ll 21.10.2018, 21:58
A tak wogole to wam net normalnie dziala? Bo u mnie dzisiaj w ddz zarówno stacjonarny orange jak i lte strasznie wolno działa :(
Aaa
Aaa 21.10.2018, 21:57
Łyżwa wygrał
serdf
serdf 21.10.2018, 22:04
Pijesz nie pisz :)
jagoda
jagoda 21.10.2018, 21:54
Jureczku dobrze ze mamy tu ciebie informatora mam nadzieje ze podajesz potwierdzone info
Jurek
Jurek 21.10.2018, 21:59
Dzieouje pozdrawiam sa to wyniki od osob z komisji wyborczych wszystkie listy zwycięzców w danych komisjach sa juz wywieszone.
chelena
chelena 21.10.2018, 21:52
wybory sa najlepszym sondażem
ale jaja
ale jaja 21.10.2018, 21:49
doba chyba zhackowana :D
Jurek
Jurek 21.10.2018, 21:55
Serwery mie wytrzymały...
Bart
Bart 21.10.2018, 22:32
W komputerze doba działa, w komórce nie
bielawianka
bielawianka 21.10.2018, 21:48
kiedy będą pierwsze wyniki z powiatu?
JUREK
JUREK 21.10.2018, 21:53
Jutro rano
antyPO
antyPO 21.10.2018, 21:44
Panie Kresa Glosowaliśmy na Pana Powodzenia Powodzenia Życzę
DOKĄD POLSKO ?
DOKĄD POLSKO ? 21.10.2018, 21:39
Nie no co za kraj. Głosować na PO i PiS na przemian. Masakra. Czy trzeba czekać tak ze 30 lat na zmianę pokoleń ? To starsze zwłaszcza głosuje na PO PiS i SLD.
uzupełnienie
uzupełnienie 21.10.2018, 21:46
Chodzi o Sejmiki. Je zasilają ci co do Sejmu się nie dostali częściowo.
co sie dzieje
co sie dzieje 21.10.2018, 21:38
działa wam doba.pl?
Mt
Mt 21.10.2018, 21:49
Doba nie działa
D
D 21.10.2018, 21:47
Nie dziala :(
Doba - brak funkcji życiowych
Doba - brak funkcji życiowych 21.10.2018, 21:45
Nie. Chciałem wejść na artykuł o tym, że zaczyna się liczenie głosów, a tu nagle błąd wczytywania strony. Chyba przeciążona.
Vvvv
Vvvv 21.10.2018, 21:44
Nikomu
Jurek
Jurek 21.10.2018, 21:37
Chemielewski gmina wiejska dzierzoniow
wanda
wanda 21.10.2018, 21:32
kto w ddz?
....
.... 21.10.2018, 21:50
Kresa
Jurek
Jurek 21.10.2018, 21:32
Kresa burmisrrzem w Dzierżoniowie!!
Jurek
Jurek 21.10.2018, 21:30
Obal w pieszycach!!
odpowiedź
odpowiedź 21.10.2018, 21:47
W twoich snach ! Mam nadzieję, że Pana Obala pożegnaliśmy na dobre !
Jurek
Jurek 21.10.2018, 21:52
Niestety nie potw info z 4 komisji....
...
... 21.10.2018, 21:35
Pomarzyć można:D
natala
natala 21.10.2018, 21:28
doba nie odpala
Jurek
Jurek 21.10.2018, 21:10
Lyzwa burmistrzem !!
we
we 21.10.2018, 21:29
to ja wyjeżdżam
Ina