MILIONOWE INWESTYCJE W NOWEJ RUDZIE

  • 07.09.2018, 15:12 (aktualizacja 07.09.2018, 15:27)
  • Telewizja Sudecka
MILIONOWE INWESTYCJE W NOWEJ RUDZIE
Kończy się kolejna czteroletnia kadencja samorządu. Dla wielu włodarzy to czas podsumowań i oceny wykonanych inwestycji. Tomasz Kiliński burmistrz Nowej Rudy z pewnością może mieć powody do dumy. Dzięki pozyskanym środkom unijnym liczonym już w dziesiątkach milionów złotych na każdym kroku widać pozytywne zmiany. Postanowiliśmy wraz z burmistrzem zrobić małą wycieczkę po mieście i pokazać Państwu najważniejsze inwestycje minionych czterech lat.

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
stan
stan 27.11.2018, 12:58
szkoda ze pan burmistrz nie dodał ze dzięki jego pomocy wlasciciele posesji przy ul.pilsudskiego 33 przy okazji remontu pozbyli się drogi dojazdowej do budynku oraz zabytkowego ogrodzenia na którego odbudowę jest wydany nakaz konserwatora

Pozostałe