WYBIERAMY "OSOBOWOŚĆ REGIONU 2018"

  • 06.09.2018, 09:04 (aktualizacja 06.09.2018, 11:09)
  • Telewizja Sudecka
WYBIERAMY "OSOBOWOŚĆ REGIONU 2018"
Jak co roku w ramach odbywającego się w październiku Plebiscytu Gospodarczego "Sudeckie Kryształy" mamy możliwość wybierania osobowości regionu.

To zarazem jedyna kategoria, w której wyboru dokonują nasi widzowie za pośrednictwem smsów. Szczegóły dotyczące kandydatów znajdą Państwo na stronie sudeckiekrysztaly.pl oraz portalu Telewizji Sudeckiej – tvsudecka.pl. W poprzednich edycjach statuetka ta powędrowała w ręce min. dr Jerzego Westera, europosłanki Lidii Geringer de Oedenberg, byłego burmistrza Bielawy Ryszarda Dźwiniela, Jarosława Rudnickiego, radnego Dzierżoniowa oraz Dariusza Kucharskiego burmistrza Dzierżoniowa. Głosować na kandydatów możemy do 7 października do godz. 22.00. Wręczenie statuetki dla osobowości regionu odbędzie się 12 października podczas uroczystej Gali w Zamku na Skale w Trzebieszowicach.

link do głosowania: http://www.sudeckiekrysztaly.pl/pages/glosuj.php

 

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe