PRZED NAMI „SUDECKIE KRYSZTAŁY 2018”

  • 06.09.2018, 08:54 (aktualizacja 06.09.2018, 09:46)
  • Telewizja Sudecka
PRZED NAMI „SUDECKIE KRYSZTAŁY 2018”
Już po raz VII Telewizja Sudecka jest organizatorem przedsięwzięcia gospodarczego, pod nazwą Plebiscyt Gospodarczy „Sudeckie Kryształy” którego gala finałowa odbędzie się 12 października 2018 roku w Zamku na Skale w Trzebieszowicach koło Lądka Zdroju. To największa tego typu impreza w regionie Sudetów, której głównym celem jest promocja przedsiębiorczości. Plebiscyt „Sudeckie Kryształy“ pozwala wyróżnić - spośród wielu działających w naszym regionie firm, instytucji, stowarzyszeń i organizacji – te, które odniosły sukces i mogą dla innych być przykładem sprawności działania, wzorem solidności i rzetelności, a także żywym dowodem na to, że nawet w tak trudnych czasach, sukces gospodarczy można osiągnąć.

W tym roku ubiegać się można o wyjątkowe statuetki w następujących kategoriach:

- Najlepszy Produkt Turystyczny

- Najlepszy Produkt Regionalny

- Najlepsza Inwestycja

- Najlepsza Impreza Promująca Region

- Najlepsza Firma/Instytucja przyjazna seniorom

- Najlepszy Produkt/usługa

- Najlepsza Firma Odpowiedzialnego Biznesu

- Najlepsza Firma Rodzinna

Na zgłoszenia do plebiscytu czekamy do 26 września. Wypełnione formularze prosimy kierować na adres [email protected] Szczegółowe informacje udzielamy pod nr tel. 602 80 44 23

A tak było w ubiegłym roku:

 

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (34)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe