Piątek, 18.01.2019

DOBROCIŃSKIE PRZEŁAJE

  • 5.09.2018, 08:39
  • Telewizja Sudecka
DOBROCIŃSKIE PRZEŁAJE
20 września na terenie boiska sportowego w Dobrocinie i w jego okolicach pojawią się biegacze rywalizujący w kolejnej edycji Otwartych Jesiennych Biegów Przełajowych „Dobrocińskie Przełaje”. W zmaganiach wezmą udział zawodnicy z powiatów: kłodzkiego, świdnickiego, wałbrzyskiego, ząbkowickiego i dzierżoniowskiego.

Rywalizacja odbywać się będzie w kategoriach wiekowych, w podziale na dystans oraz kobiety i mężczyzn. Najmłodsi przebiegną trasy o długości 300 i 600 metrów, starsi pobiegną na dystansach od 800 do 3000 metrów. Organizatorzy przygotowali też specjalny bieg dla wszystkich, którzy chcieliby uczcić setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. „Bieg Radości na 100-lecie Niepodległości” o dystansie 4000 metrów będzie rozgrywany w kategorii OPEN. Na wszystkich zawodników czekają upominki od organizatorów, a na zwycięzców puchary, medale i nagrody.

Wszyscy zawodnicy muszą posiadać dokument potwierdzający datę urodzenia i zamieszkania oraz aktualne badania lekarskie. Muszą też być ubezpieczeni od NNW i OC.

Chęć wystartowania w zmaganiach należy zgłosić do 18 września do godziny 14.00 telefonicznie lub e-mailowo: tel.: 74 832 36 62, e-mail: [email protected] Zawody zostaną rozegrane 20 września na terenie boiska sportowego w Dobrocinie. Start pierwszego biegu przewidziany jest na godzinę 11.00.

Organizatorami zawodów są: Wydział Edukacji, Kultury i Promocji Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie, Urząd Gminy Dzierżoniów i Dolnośląskie Zrzeszenie LZS we Wrocławiu. Natomiast współorganizatorami: Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów, Ludowy Klub Sportowy Dobrocin, Stowarzyszenie Dobrocin Wieś XXI Wieku i Sołectwo wsi Dobrocin.

Regulamin zawodów http://www.pow.dzierzoniow.pl/dobrocinskie-przelaje-przed-nami.html

 

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe