„NERWICA NATRĘCTW” W ZĄBKOWICACH JUŻ 22 WRZEŚNIA

  • 28.08.2018, 13:59
  • Telewizja Sudecka
„NERWICA NATRĘCTW” W ZĄBKOWICACH JUŻ 22 WRZEŚNIA
Ząbkowicki Ośrodek Kultury informuje, że już 22 września w sali widowiskowej odbędzie się premiera spektaklu Nerwica Natręctw w reżyserii Artura Barcisia.

Gdy w poczekalni u genialnego psychiatry spotyka się kilkoro pacjentów zawsze jest ciekawie. Gdy są to osoby cierpiące na takie fobie jak: niekontrolowane przeklinanie (choroba Touretta), przeliczanie wszystkiego (arytmomania), strach przed bakteriami (nozofobia), powtarzanie każdego zdania (palialia), niemożność stanięcia na linii, czy tytułowa nerwica natręctw, to robi się bardzo zabawnie. A gdy z powodu niekończącej się absencji lekarza pacjenci zaczynają się leczyć sami, zaczyna się prawdziwa jazda!

Obsada: Karolina Sawka, Jowita Budnik, Katarzyna Herman, Zdzisław Wardejn, Rafał Królikowski, Andrzej Zieliński

Wydarzenie obdędzie się 22 września, o godz. 19:00 w sali widowiskowej ZOK.

Bilety w cenach 90 - 80 - 70 zł do nabycia w ZOK-u oraz na:

https://www.kupbilecik.pl/obiekt-1205-zabkowicki.osrodek.kultury.html

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe