Środa, 16.01.2019

DO BIEGU GOTOWI? START!

  • 28.08.2018, 08:15
  • Telewizja Sudecka
DO BIEGU GOTOWI? START!
Niech "ŚWIATŁO I KOLOR" będą z wami! Bo pod takim właśnie hasłem pobiegnie w tym roku sztafeta charytatywna „Pozytywnie Zabiegani”. Cel jest szlachetny – środki zebrane w ramach biegu zostaną przekazane Fundacji Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. A wpisowe to tylko 250 zł.

Sztafeta „Pozytywnie Zabiegani” w Alei Bajkowych Gwiazd wystartuje po raz drugi już 1 września 2018 r. o godz. 20.30. W biegu mogą wziąć udział 5-osobowe drużyny z firm, instytucji, stowarzyszeń, klubów, ale nie tylko.

Pobiegną z nami na pewno drużyny Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej, Banku Spółdzielczego w Dzierżoniowie, NSZZ Policjantów z Dzierżoniowa, Galwanizer sp. z o.o., Euro Pro Group, Broen S.A., Pietia Team i Menago Team. Nie zabraknie też reprezentacji UM w Dzierżoniowie i najmłodszej drużyny "Superbohaterów".

Swój udział zadeklarowały również ekipy reprezentujące firmy: Cooper Standard, Libra, Galwanizer, Argentia, Cichowicz Specjalista - Żywienie w Sporcie, Salony Fryzjerskie Michał Mroszczak, Kurena, Magiczna Przemiana Metamorfozy, Stowarzyszenie Nowoczesny Dzierżoniów, Zespół Szkół nr 1 im. prof. W. Rotkiewicza w Dzierżoniowie, Stowarzyszenie Przyjaciół Dzierżoniowskiego Ekonomika, a także zespoły prywatne.

Prosimy o terminowe dokonywanie wpłat - do 24 sierpnia. Do tego dnia przyjmujemy też zgłoszenia od drużyn, które chcą jeszcze dołączyć do biegu.

WARUNKI UDZIAŁU:


1. Zgłoszenie drużyny – wystarczy imię i nazwisko kapitana – na adres e-mail [email protected], tel. 74 645 03 81. Zgłoszenia przyjmowane są do 24 sierpnia.
2. Wpłata 250 zł na konto Fundacji: 69 1140 1140 0000 2052 8800 1001 - mBANK Oddział Korporacyjny, 50-136 Wrocław, plac Jana Pawła II 9 z dopiskiem: „Pozytywnie Zabiegani dla dzieci z powiatu dzierżoniowskiego”, nazwa firmy/klubu lub imię i nazwisko (w przypadku zgłoszeń indywidualnych).

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe