Poniedziałek, 18.02.2019

POŻAR W MOŚCISKU

  • 8.08.2018, 14:37 (aktualizacja 08.08.2018 15:01)
  • Krzysztof Bachiński
POŻAR W MOŚCISKU
8 sierpnia około godziny 9,00 dyżurny Państwowej Straży w Dzierżoniowie otrzymał zgłoszenie o pożarze hali na terenie gospodarstwa hodowlanego w Mościsku, przy drodze do Tuszyna. Na miejscu okazało że paliły się zgromadzone odpady organiczne na terenie gospodarstwa, gdzie słup dymu był widoczny już przy, wyjeździe z Dzierżoniowa. Więcej informacji na filmie.

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
JURAS
JURAS 9.08.2018, 11:44
Fima "Hauck" w Dzierżoniowie na terenie Strefy Ekon. od ok.2 tyg.nie daje spać mieszkńcom ul.Brzegowej,Nowowiejskiej,Złotej,Ciasnej a nawet. os.Kolorowego,Tęczowego iZłotego gdyż już od g.22 do g.3-4 w odstępach co ok.45 min. przez ok.15 minut włącza wentyacje,otwierając przy tym wszystkie drzwi co powoduje NIESAMOWITY HAŁAS( DŹWIĘK) O TONACJI I SILE startujących SAMOLOTÓW ODRZUTOWYCH!! O SPANIU NIE MA MOWY!!(przy otwartych oknach, a i zamknięte niewiele pomagają).Dochodzi jeszcze wycie z wentylatorów innych sasiednich Firm strefy oraz Lidla i Tesco.Rozumiemy potrzebę wietrzenia ale aż z takim natężeniem dźwięku?!Dot.to głównie Firmy HAUCK!!!Potrzebna interwencja służb Ochrony Środowiska i Burmistrza!

Pozostałe