BOGDAN ZDROJEWSKI Z WIZYTĄ W KŁODZKU

  • 01.08.2018, 19:13
  • Telewizja Sudecka
BOGDAN ZDROJEWSKI Z WIZYTĄ W KŁODZKU
Bogdan Zdrojewski Eurodeputowany oraz wieloletni Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w środę 1 sierpnia odwiedził Kłodzko, miasto w którym się urodził. Wraz z Burmistrzem Miasta Michałem Piszko i Starostą Powiatu Kłodzkiego Maciejem Awiżeniem podziwiali m.in. Twierdzę Kłodzką i Muzeum Ziemi Kłodzkiej, na których modernizację przeznaczono środki finansowe jeszcze za czasów urzędu Ministra Zdrojewskiego. Postępy i rozwój widać gołym okiem, a nowe inwestycje wciąż trwają. Jak zapowiada Bogdan Zdrojewski środki funduszy europejskich w najbliższym czasie będą dedykowane takim miastom, jak Kłodzko.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ano
ano 04.08.2018, 09:02
Dlaczego nie zaprowadził burmistrz Piszko eurodeputowanego Bogdana Zdrojewskiego na FORT Owcza Góra, który popada przez ZANIECHANIE obecnego burmistrza w kompletną RUINĘ, rozsadzany przez drzewa powstałe z samosiejek. Bogdan Zdrojewski przed laty był orędownikiem powstania KOLEJKI GONDOLOWEJ z FORTU na TWIERDZĘ i co ???. Piszko tego WSTYDLIWEGO miejsca nie pokazał , bo musiał by się GRUBO TŁUMACZYĆ !!!

Pozostałe