Poniedziałek, 18.02.2019

POBIEGAJ Z NAMI 1. WRZEŚNIA

  • 26.07.2018, 08:21
  • Telewizja Sudecka
POBIEGAJ Z NAMI 1. WRZEŚNIA
Lista drużyn zainteresowanych udziałem w sztafecie charytatywnej „Pozytywnie Zabiegani” stale rośnie. Czekamy na Wasze zgłoszenia. Im nas będzie więcej, tym lepiej. Zwłaszcza, że cel jest szlachetny – środki zebrane w ramach sztafety zostaną przekazane Fundacji Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci.

Sztafeta „Pozytywnie Zabiegani” w Alei Bajkowych Gwiazd wystartuje po raz drugi już 1 września 2018 r. o godz. 20.30. W biegu mogą wziąć udział 5-osobowe drużyny z firm, instytucji, stowarzyszeń, klubów, ale nie tylko, mile widziane są również drużyny prywatne.

Wiemy już, że na pewno wystartują z nami ekipy reprezentujące firmy: Cooper Standard, Libra, Euro Pro Group, Galwanizer, Argentia, Cichowicz Specjalista - Żywienie w Sporcie, Salony Fryzjerskie Michał Mroszczak, Kurena, Magiczna Przemiana Metamorfozy, Stowarzyszenie Nowoczesny Dzierżoniów, Urząd Miasta w Dzierżoniowie, Zespół Szkół Nr 1 im. prof. W. Rotkiewicza w Dzierżoniowie, a także zespoły prywatne.

W tym roku biegniemy pod hasłem Światło i Kolor – co to znaczy? Bieg rozpocznie się po zmroku, a Aleja Bajkowych Gwiazd i przyległy do niej park zabłysną fantazyjnymi kolorowymi światłami. Zachęcamy drużyny biorące udział w przedsięwzięciu do odpowiedniego przygotowania. Mile widziane będą wszelkiego rodzaju świecące gadżety, odblaski i elementy garderoby świecące w świetle ultrafioletowym.

WARUNKI UDZIAŁU:
1. Zgłoszenie drużyny – wystarczy imię i nazwisko kapitana – na adres e-mail [email protected], tel. 74 645 03 81. Zgłoszenia przyjmowane są do 24 sierpnia.
2. Wpłata 250 zł na konto Fundacji: 69 1140 1140 0000 2052 8800 1001 - mBANK Oddział Korporacyjny, 50-136 Wrocław, plac Jana Pawła II 9 z dopiskiem: „Pozytywnie Zabiegani dla dzieci z powiatu dzierżoniowskiego”, nazwa firmy/klubu lub imię i nazwisko (w przypadku zgłoszeń indywidualnych).

 

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe