Poniedziałek, 18.03.2019

PAMIĘTAJ! REKRUTACJA DO ŻŁOBKÓW

  • 11.07.2018, 08:28
  • Telewizja Sudecka
PAMIĘTAJ! REKRUTACJA DO ŻŁOBKÓW
Każdy maluch w Dzierżoniowie ma zapewnione miejsce w żłobku. Tak jak w latach poprzednich, miasto będzie dopłacało do pobytu w placówce niepublicznej za te dzieci, które ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, nie dostały się do publicznego żłobka. Wsparcie gminy polegać będzie na wyrównaniu różnicy w opłatach.

Na najbliższy rok szkolny do publicznego żłobka zostało przyjętych 38 dzieci. Dla maluchów, które nie dostały się do żłobka miejskiego Urząd Miasta w Dzierżoniowie zapewni miejsca w Niepublicznym Żłobku „Akademia Maluszka” lub w Niepublicznym Żłobku „Sówka”, jeśli rodzice złożą odpowiednią deklarację. Opłata za pobyt dziecka w placówce niepublicznej nie będzie wówczas wyższa niż placówce publicznej. Różnicę wyrówna gmina. Do tej pory 65 rodziców zadeklarowało chęć skorzystania z takiej możliwości.

Wszystkich rodziców z Dzierżoniowa, którzy są zainteresowani zabezpieczeniem miejsca w żłobku niepublicznym dla swoich pociech, a nie złożyli jeszcze deklaracji, prosimy o kontakt osobisty z pracownikiem Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Urzędu Miasta w Dzierżoniowie (ul. Rynek 1 pok. 15) lub telefoniczny pod numerem 74 645-03-98 w terminie do 16 lipca.

Dla każdego dziecka, którego rodzice będą tego chcieli, zostanie zakontraktowane miejsce w niepublicznym żłobku.

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe