Poniedziałek, 18.03.2019

INSPIRACJA - SPOTKANIE LIDERÓW ZIEMI KŁODZKIEJ

  • 8.07.2018, 20:21 (aktualizacja 08.07.2018 20:40)
  • Telewizja Sudecka
INSPIRACJA - SPOTKANIE LIDERÓW ZIEMI KŁODZKIEJ
Istota Projektu INSPIRACJA odnosi się bezpośrednio do problemu zwiększania zaangażowania obywateli i organizacji w życie społeczne na Ziemi Kłodzkiej

 

Stowarzyszenie  Fundus Glacensis skupiło się na zdiagnozowanych potrzebach oraz opracowaniu adekwatnego programu działań nakierowanych na:
- wzrost motywacji oraz kompetencji obywateli w sferze społecznej, 
- podniesienie potencjału lokalnych liderów, grup i organizacji
Działania projektowe realizowane będą na terenie 14 gmin powiatu kłodzkiego w okresie VI 2018-XI 2019. „Jako praktycy dostrzegliśmy problemy wynikające ze specyficznych uwarunkowań historycznych i geograficznych tego regionu, które w istotny sposób przekładają się także na życie społeczne i gospodarcze społeczności lokalnej. Zaplanowano zespoły działań dotyczące głównie edukacji obywatelskiej wzajemnie przenikające się, gdyż z naszych doświadczeń wynika, że tylko programy systemowe przynoszą trwałe rezultaty i dają szansę na rozwój w przyszłości.” - mówi prezes stowarzyszenia Wojciech Heliński.
 

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe