Poniedziałek, 18.03.2019

KOLEJNY ETAP REMONTU A4 - ZMIANY NA WĘŹLE BIELANY WROCŁAWSKIE

  • 3.07.2018, 16:01
  • Telewizja Sudecka
KOLEJNY ETAP REMONTU A4 - ZMIANY NA WĘŹLE BIELANY WROCŁAWSKIE
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział we Wrocławiu informujemy, że w związku z trwającym remontem odcinków autostrady A4 oraz dróg krajowych nr 5 i 35, dziś nastąpiła wcześniej zapowiadana zmiana organizacja ruchu na węźle Bielany Wrocławskie.

Obecny etap prac obejmuje remont łącznicy wjazdowej z Legnicy do Wrocławia oraz wyjazdowej z Bielan Wrocławskich do Opola (rys. łącznice nr 7 i 8). W trakcie remontu ww. łącznic ruch na ciągu głównym autostrady A4 nie będzie utrudniony.

 

Przypominamy, że w ramach zakończonego etapu prac wykonany został nowy przejazd awaryjny w rejonie węzła Bielany Wrocławskie, wykonano remont nawierzchni jezdni północnej autostrady A4 na odcinku pomiędzy PPO Karwiany, a węzłem Bielany Wrocławskie oraz na łącznicy wyjazdowej z Bielan Wrocławskich do Legnicy i wjazdowej z Opola do Wrocławia (rys. łącznice 1 i 2).

 

Umowny termin zakończenia wszystkich etapów remontu to ostatni tydzień września br., natomiast obecny etap Wykonawca planuje zakończyć w ciągu tygodnia.

 

Szczegółowe informacje:  https://www.gddkia.gov.pl/pl/a/29830/Kolejny-etap-remontu-A4-zmiany-na-wezle-Bielany-Wroclawskie 

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe