Niedziela, 17.02.2019

“POZYTYWNIE ZABIEGANI” W ŚWIETLE I KOLORZE

  • 28.06.2018, 14:32
  • Telewizja Sudecka
“POZYTYWNIE ZABIEGANI” W ŚWIETLE I KOLORZE
5-osobowe drużyny z firm, instytucji, stowarzyszeń i klubów już po raz drugi będą mogły zmierzyć się w charytatywnej sztafecie „Pozytywnie Zabiegani” w Alei Bajkowych Gwiazd podczas festynu kończącego wakacje. 1 września jej uczestnicy pobiegną w wieczornym biegu na rzecz Fundacji Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci, które opiekuje się m.in. trójką dzieci z Dzierżoniowa.

Warto już dziś rozpocząć kompletowanie składu drużyn. W tym roku bieg odbędzie się pod hasłem „Światło i kolor”. To właśnie one będą rządzić na trasie biegu, który rozpocznie się rozgrzewką z Fit Matka Wariatką, czyli Joanną Kajsturą, o godz. 20.30. Będzie widowiskowo! Mile widziane będą wszystkie elementy nawiązujące do charakteru biegu – kolorowe i świecące. Każdy uczestnik będzie miał do pokonania dystans 500 m. Gwarantowana świetna zabawa, zespołowa integracja, zdrowa, sportowa rywalizacja, a dla zwycięzców – nagrody.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

No i oczywiście satysfakcja z tego, że zrobimy coś innego dla innych, bo warunkiem udziału w biegu jest wpisowe – 250 zł od drużyny – które trzeba wpłacić na konto Fundacji Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. Prowadzi ona domowe hospicjum dla dzieci nieuleczalnie i przewlekle chorych i opiekuje się dziećmi w ich własnych domach na całym Dolnym Śląsku.

Pierwsza sztafeta charytatywna „Pozytywnie zabiegani odbyła się w ubiegłym roku. Zwyciężyła ją drużyna MKS 9. Drudzy na mecie byli dzierżoniowscy strażacy, a trzeci – reprezentanci Lincoln Electric Bester. Na starcie pojawiło się ponad 200 osób z ponad 40 drużyn.

 

WARUNKI UDZIAŁU:

1. Zgłoszenie drużyny – wystarczy imię i nazwisko kapitana – na adres e-mail [email protected], tel. 74 645 03 81. Zgłoszenia przyjmowane są do 24 sierpnia.

2. Wpłata 250 zł na konto Fundacji: 69 1140 1140 0000 2052 8800 1001 - mBANK Oddział Korporacyjny, 50-136 Wrocław, plac Jana Pawła II 9 z dopiskiem: „Pozytywnie Zabiegani dla dzieci z powiatu dzierżoniowskiego”, nazwa firmy/klubu lub imię i nazwisko (w przypadku zgłoszeń indywidualnych).

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe