PAN JANEK URATOWAŁ SYTUACJĘ

  • 21.06.2018, 11:44
  • Telewizja Sudecka
PAN JANEK URATOWAŁ SYTUACJĘ
1. Rally Pickup Design dla załogi Mariusz Brylski / Sławomir Szpot zakończył się między drzewami i uszkodzeniem Hondy Civic. Zawodnicy mieli nieco ponad miesiąc czasu, aby przywrócić samochód do pełnej sprawności i stanąć do walki podczas kolejnej rundy Tarmac Masters.

- Na szczęście są w naszym teamie takie osoby jak pan Janek, który stanął na wysokości zadania. Wstrzymał całą swoją pracę przy innych samochodach, aby jak najszybciej naprawić naszą rajdówkę – opowiada pilot załogi, Sławomir Szpot. – To jest niezwykłe, że wśród nas są ludzie, na których zawsze można liczyć. Cieszymy się, że takie osoby otaczają BS Rally Team. Dlatego dziękujemy, zarówno Panu Jankowi, członkom naszego teamu oraz kibicom za słowa otuchy.

 


Sytuacja w klasyfikacji sezonu dla zawodników BS Rally Team staje się dość trudna, ale jeszcze nie wszystko stracone. - Pierwszą rundę Tarmac Masters zakończyliśmy na czwartym miejscu w klasie, a w drugiej rundzie, walcząc o pierwsze miejsce, wylądowaliśmy między drzewami nie kończąc rajdu – opowiada kierowca Mariusz Brylski. – Honda jest już prawie gotowa, do wykonania zostały drobne prace kosmetyczne. Mamy nadzieję, że wszystko będzie działało jak należy i będziemy mogli szybko, a przede wszystkim bezpiecznie ścigać się na trasach Rally M3 racing.

 Trzecia runda Tarmac Masters będzie odbywała się w dniach 30 czerwca i 1 lipca 2018 r. w okolicach Lubina. Na kierowców czekają 2 odcinki specjale: Górzyn – Wysokie i Gwizdanów – Wysokie, które przejeżdżane będą trzykrotnie. Start honorowy rajdu na rynku w Lubinie odbędzie się w sobotę o godzinie 20:00. Metę zaplanowano dzień później o godzinie 19:00.
Zapraszamy do kibicowania.
Trzymajcie kciuki.


Pozdrawiamy, BS Rally Team

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe