PRZED NAMI III DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL KWIATÓW

  • 24.06.2018, 13:19 (aktualizacja 24.06.2018, 13:22)
  • Telewizja Sudecka
PRZED NAMI III DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL KWIATÓW
Już 1 lipca największa impreza kwiatowa na Dolnym Śląsku. Minieuroland w Kłodzku zaprasza na trzeci Festiwal Kwiatów. Długo wyczekiwane wydarzenie przywita Was ponad 70 000 kwiatów. Przeżyjcie rodzinną przygodę, przepełnioną zabawą i konkursami. Minieuroland - Kłodzko.

 

 

W Parku Miniatur Minieuroland w Kłodzku trwają ostatnie przygotowania do otwarcia III edycji Festiwalu Kwiatów.

 

Tegoroczna impreza kwiatowa w Minieurolandzie rozpocznie się w niedzielę 1 lipca. Uczestnicy wydarzenia przeżyją niezapomnianą przygodę pośród 70 000 najpiękniejszych kwiatów jednorocznych, tworzących fantazyjne kompozycje na przestrzeni ponad 2-hektarowego parku. Wielobarwny pejzaż ukształtują różnorodne odmiany: begonii, ipomei, lobelii, lobularii, mecardonii, sunpatiensa, czy wyjątkowo dekoracyjnej surfinii. Niezwykłe bogactwo kwiatów będzie się przeplatać z unikalnymi gatunkami traw, drzew i krzewów ozdobnych. Coroczna uroczystość Minieurolandu przeniesie swoich gości w zapierający dech w piersiach świat bajecznych podróży. Kwiaty będą towarzyszyć uczestnikom Festiwalu w pełnej estetycznych doznań, wyprawie po najciekawszych zakątkach świata.

 

Patronat medialny nad III Festiwalem Kwiatów objęło Radio Wrocław, które będzie na żywo relacjonować przebieg imprezy. Gościem Honorowym wydarzenia będzie Witold Czuksanow - autor książek o tematyce ogrodniczej, organizator ogólnopolskiej imprezy "Polska w kwiatach" oraz współtwórca programu „Rok w Ogrodzie”. Uczestnicy będą mogli zasięgnąć jego porad, porozmawiać o roślinach oraz spróbować swoich sił w konkursach ogrodniczych. W czasie Festiwalu Kwiatów zostanie zrealizowany projekt „Busem przez polskie ogrody”, którego autorem jest Tomasz Szostak, prowadzący popularnego bloga „Z ogrodem na TY”. Jak co roku firmy ogrodnicze będą miały możliwość prezentacji swojej oferty oraz obdarowania gości drobnymi upominkami. W programie Festiwalu nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, rodzinnej rozrywki oraz wspaniałej zabawy.

 

Weźcie udział w III Festiwalu Kwiatów w Minieurolandzie i poczujcie się niczym Guliwer w krainie Liliputów oraz Alicja w zaczarowanym ogrodzie. Spacerując alejkami pośród zapachu niezliczonych kwiatów przeżyjcie bajeczną podróż dookoła świata, poznając sekrety najsłynniejszych budowli naszego globu.

 

Do zobaczenia!

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe