POŻAR NA SŁOWIAŃSKIEJ

  • 07.06.2018, 13:21 (aktualizacja 07.06.2018, 13:31)
  • Krzysztof Bachiński
POŻAR NA SŁOWIAŃSKIEJ
5 czerwca przed godziną 15,00 dyżurny Państwowej Straży w Kątach Wrocławskich dostał zgłoszenie o pożarze i silnym zadymieniu, przy zabudowaniach gospodarczych na jednej z posesji na ulicy Słowiańskiej w Sobótce. Na miejsce zostały zadysponowane dwa zastępy straży. Pierwsi na miejsce dotarli druhowie z OSP w Sobótce.

Na miejscu okazało się że palą się palety drewniane i inne zgromadzone odpady roślinne. Ogień również przeniósł się na sąsiedni rów. Silne zadymienie spowodowało że strażacy musieli pracować w aparatach tlenowych. Pożar został szybko opanowany przy pomocy dwóch prądów wody, także przyjazd PSP z Kątów Wrocławskich ograniczył się na dogaszeniu pożaru. Najprawdopodobniej przyczyną  ognia mógł być samozapłon kompostownika który znajdował się w tym miejscu.

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe