ZMAGANIA ZAWODNIKÓW LKS BOXMET DZIERŻONIÓW

  • 05.06.2018, 08:13
  • Telewizja Sudecka
ZMAGANIA ZAWODNIKÓW LKS BOXMET DZIERŻONIÓW
28 Maja dzierżoniowscy kolarze i kolarki rywalizowali na dwóch frontach - w Toruniu i Podgórzynie.

Starsza grupa udała się na kolejna Eliminacje do Mistrzostw Polski w kryterium ulicznym „Tour de Toruń”. Trasa prowadziła malowniczymi uliczkami toruńskiej starówki, gdzie większość trasy składała się z kostki brukowej. Najlepiej z naszych zawodniczek poradziła sobie Marianna Kolinko kończąc zmagania juniorek tuż za podium, na 4 pozycji. Reszta dziewczyn borykała się z problemami technicznymi. Ostatecznie 7 była Małgorzata Dąbrowska, 13 Wiktoria Zborowska. W u23 na 5 miejscu została sklasyfikowana Dorota Przęzak.

 

Młodsza cześć klubu pod wodzą Trenera Arkadiusza Zimorskiego odwiedziła dobrze znane już Kryterium w Podgórzynie. W kategorii dzieci 11-12 lat swoje pierwsze zwycięstwo odniósł Jakub Woźniak. Po raz kolejny z bardzo dobrej strony pokazały się żaczki, gdzie Zuzanna Dąbrowska była bezkonkurencyjna, a Magdalena Szunert 3. Żak Maciej Rostkowski przyjechał na linię mety na 6 pozycji, a Filip Dąbrowski 7. Starsze kategorie zbierały już punkty na poszczególnych okrążeniach. Joanna Wodnicka zajęła 3 miejsce w młodziczkach, a Alicja Rostkowska zmagania juniorek młodszych zakończyła na 4 pozycji.

 

Dziękujemy wszystkim naszym sponsorom  za okazana pomoc: Atom Deweloper, Boxmet, Boxmet Medical, Boxmet Trade, Dzierżoniów - nastraja pozytywnie, Gminie Dzierżoniów, Centrum TMT Dzierżoniów, Bestor, Aklima Serwis oraz Twój Uśmiech.

 

Zadanie publiczne współfinansowane jest ze środków pochodzących z budżetu Dzierżoniowa.

 

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe