PRÓBA PODPALENIA KOŚCIOŁA W DZIERŻONIOWIE (AKTUALIZACJA)

  • 18.05.2018, 17:58 (aktualizacja 19.05.2018, 01:13)
  • Krzysztof Bachiński
PRÓBA PODPALENIA KOŚCIOŁA W DZIERŻONIOWIE (AKTUALIZACJA)
18 maja około godziny 4,00 nieznana osoba wyłamała drzwi i najprawdopodobniej wrzuciła 5 litrowy kanister z paliwem oraz dwie butelki z cieczą łatwopalną w przedsionku kościoła Chrystusa Króla w Dzierżoniowie. Następnie podpaliła. Wybuch pożar i włączył się alarm, który zaalarmował duszpasterzy, którzy uporali się z ogniem.

Na miejscu pracowali technicy policyjni, sporządzając szczegółową dokumentację z próby podpalenia.

 

 

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
chamstwa nie zniese
chamstwa nie zniese 19.05.2018, 19:53
dobrze ze dzwonow nie podpalili bo fajnie graja o 21.oo ..
kolo
kolo 19.05.2018, 16:39
może ktoś chciał, żeby te cholerne dzwony przestały w końcu dzwonić...
nnnnnnnnnnnnnnnnn
nnnnnnnnnnnnnnnnn 19.05.2018, 11:11
mi się zdaje ze to zrobili ćpuny najgorsze kanalie to profanacja złapać dac do pierdla na dożywocie!!!
J
J 18.05.2018, 20:13
Kanalia
gtfo
gtfo 19.05.2018, 06:32
Malo powiedziane...
niech ich (go) szlag...
Przemyślcie to
Przemyślcie to 19.05.2018, 16:57
Jeżeli w ten sposób wyraża się obrońca Kościoła to chyba nie wierzący? Tak, zrobił/zrobili coś strasznego, ale wręcz trzeba się pomodlić za takich ludzi, bo często właśnie w życiu tych ludzi miesza szatan, a o miłości i miłosierdziu Boga może jedynie słyszeli, może nie, ale go nie doświadczyli. I w ten sposób też nie doświadczą. Zło złem zwyciężaj? Wydawało mi się, że to brzmi trochę inaczej.
Deus Vult
Deus Vult 20.05.2018, 09:10
Bycie katolikiem wcale nie oznacza bycia ciotą, a katolicyzm nigdy nie był pacyfistyczny. Jak trzeba to katolik też może dać po modzie.
cóż
cóż 21.05.2018, 22:58
Pokora nie oznacza bycie ciotą. Jest cnotą. Jeżeli myślisz, że danie po mordzie coś zmieni u takiej osoby to powodzenia. Jezus jest innego zdania. On zwalczał Miłością
deus vult
deus vult 19.05.2018, 19:59

Satanistow tylko mieczem,...inaczej wejda Ci na glowe.a tego bys nie chcial(a),co?
:(
To Bóg jest Panem świata
To Bóg jest Panem świata 21.05.2018, 23:16
Szatanowi zależy na tym, żeby pogrążyć człowieka, zabić go. W ten sposób staniesz się jego narzędziem i mu zrobisz przysługę. Kościół katolicki ma przykazania, przykazania miłości bliźnich jacy by oni nie byli. A na zabijanie Bóg się nie zgadza. Każdy jest jego dzieckiem. Takim ludziom trzeba przebaczać, co nie znaczy, że powinni uniknąć kary za swoje ohydne postępki. Oczywiście, że nie chcę, żeby satanista mi wszedł na głowę. Nie chcę też nigdy go spotkać. Ale Bóg jest silniejszy i w takich chwilach trzeba się zwracać do Niego.
Zdecydowane NIE
Zdecydowane NIE 21.05.2018, 22:59
Mieczem? Tak mówił Jezus? Mi się wydawało o drugim policzku. A wiesz co najlepiej by było zrobić? Zapytać księży z tej parafii co o tym myślą. Bo ja myślę, że będą za miłosierdziem.
fkstns
fkstns 22.05.2018, 10:01
Ksiezy po spaleniu kosciola przeniosa w inne miejsce,a my zostaniemy bez kosciola,dalej bedziesz za milosierdziem dla satanistycznej choloty,tak?


p.s.
zamontujcie kamery w kosciolach
Załamuję ręce
Załamuję ręce 22.05.2018, 18:35
Skoro księża nie są dla was przykładem ani autorytetem, nawet sam Bóg nie jest to w co wy wierzycie? Bo chyba nie wyznajemy tej samej wiary katolickiej. Potem ludzie się dziwią, że katolików postrzega się jako tych co co niedzielę dreptają do kościółka, rączki składają do modlitwy do Bozi, a ich życie poza godziną w tygodniu nie świadczy o jedności z Bogiem i życiu Jego przykazaniami.
?
? 22.05.2018, 18:27
A co Ty byś ich zabił/a albo skopał/a? To akurat nic nie da. Kara się należy, ale nie taka. A księży z tego kościoła tak się składa, że znam.

Pozostałe