ZANIECZYSZCZENIE POTOKU W UCIECHOWIE

  • 14.05.2018, 17:32 (aktualizacja 14.05.2018, 19:40)
  • Krzysztof Bachiński
ZANIECZYSZCZENIE POTOKU W UCIECHOWIE
14 maja w godzinach porannych doszło do zanieczyszczenia potoku produktem ropopochodnym na ul. Piastowskiej. Na miejsce została wezwana Państwowa Straż Pożarna, policja oraz przedstawiciele Zarządu Dróg Powiatowych i Urzędu Gminy.

W dniu 14 maja br. o godz. 9:21 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Dzierżoniowie otrzymał telefoniczne zgłoszenie o pojawieniu się substancji ropopochodnej w przepuście drogowym w miejscowości Uciechów na ul. Piastowskiej przy budynku nr 27. Na miejsce zdarzenia zadysponowany został zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Dzierżoniowie wraz z oficerem operacyjnym. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono film substancji ropopochodnej w przydrożnym rowie. Działania jednostek ochrony przeciwpożarowej polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, położeniu dwóch mat absorpcyjnych, przy przepuście drogowym. Podczas rozpoznania nie  udało się zlokalizować źródła powstałego zanieczyszczenia. Na miejsce zdarzenia przybyła Policja, przedstawiciele Urzędu Gminy Dzierżoniów oraz przedstawiciele Zarządu Dróg Powiatowych w Dzierżoniowie. 

Poinformował - kpt. mgr inż. Sławomir Dudziński  z KP PSP w Dzierżoniowie.

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
m
m 24.10.2019, 12:44
sa tacy ludkowie

Pozostałe