ÓSEMKA ZAMKNIĘTA PO ZDERZENIU TRZECH AUT

  • 12.05.2018, 17:11 (aktualizacja 12.05.2018, 18:04)
  • Krzysztof Bachiński
ÓSEMKA ZAMKNIĘTA PO ZDERZENIU TRZECH AUT
12 maja około godziny 14,20 doszło do zdarzenia drogowego na 84 km DK-8 w Łagiewnikach przy wyjeździe do Wrocławia. Jedna osoba wymagała pomocy medycznej i została zabrana na izbę przyjęć szpitala w Dzierżoniowie. Do zdarzenia najprawdopodobniej doszło gdy kierująca samochodem marki Opel zatrzymała się żeby skręcić w osiedle wrocławskie. Jadący w tym samym kierunku samochód marki Seat już nie zdążył się zatrzymać i uderzył w tył Opla spychając go na przeciwny pas ruchu, gdzie wjechał w bok samochodu marki Mitsubishi.

Wszystkie samochody zostały poważnie uszkodzone. Droga na czas działania służb została zamknięta. Strażacy z OSP w Łagiewnikach kierowali ruchem na objazdy.

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kierowca
kierowca 13.05.2018, 07:44
Wracałem z Wrocławia ok godz.16.30 i przed Radzikowem zostaliśmy przez strażaków skierowani na objazd. Szkoda tylko ,że w Łagiewnikach na światłach nikt nie pomyślał o regulacji ruchu , bo korek od strony objazdu był ogromny a światła pozwalały na zjazd 3 samochodów ! W wypadku na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał , ale dramatyczne jest u nas udrażnianie ruchu ! 4 straże pożarne do odłączenia akumulatorów (?) i wielogodzinne usuwanie 3 samochodów osobowych ?!

Pozostałe