CHARYTATYWNIE, ALE GRUBO - MARIUSZ BRYLSKI PO WYŚCIGU GÓRSKIM

  • 08.05.2018, 11:29 (aktualizacja 08.05.2018, 11:37)
  • Telewizja Sudecka
CHARYTATYWNIE, ALE GRUBO - MARIUSZ BRYLSKI PO WYŚCIGU GÓRSKIM Wojciech Flejszczak Photography
Wygrane wszystkie podjazdy i na mecie blisko pół minuty przewagi nad drugim zawodnikiem w klasie – to najprostsze podsumowanie ostatniego startu Mariusza Brylskiego w BSK TECH Wyścigu Górskim „Kamionki”, który odbył się w sobotę 5 maja 2018 r. w Górach Sowich.

Forma zawodów przygotowanych przez Bielawską Grupę Motosport i Gminę Pieszyce nieco różniła się od formy rajdowej, bowiem w wyścigu udział bierze tylko kierowca. Chociaż na pierwszym podjeździe treningowym u boku Mariusza mogliśmy zobaczyć pasażera. – Faktycznie tak było, a to za sprawą aukcji charytatywnych, w których wystawiliśmy możliwość przejażdżki na prawym fotelu podczas wszystkich trzech wyścigów górskich – w Kamionkach, Jodłowniku i Rościszowie – opowiada Mariusz Brylski. – W ten sposób robiąc to, co kochamy, mogliśmy włączyć się w pomoc Tosi i pomóc zbierać pieniądze na jej leczenie. A same zawody? – szybkie, udane i zakończone na najwyższym stopniu podium.

Mariusz Brylski za kierownicą Hondy Civic z każdym kolejnym podjazdem na Przełęcz Jugowską powiększał przewagę nad Wojciechem Wiśniowskim w Citroenie Saxo. Podium w klasie 3 ze stratą blisko 45 s. uzupełnił Maciej Święcicki, który także wystartował w Citroenie Saxo.

Teraz czas na chwilę przerwy, a w dniach 25-26 maja 2018 r. zawodnicy BS-Rally Team w komplecie – Mariusz Brylski i pilot Sławomir Szpot wracają na rajdowe trasy do rywalizacji podczas 1. Rally Pickup Design - 2. Rundy Tarmac Masters 2018.

Pozdrawiamy, BS Rally Team

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

P. Puchalski Rally Foto

P. Puchalski Rally Foto

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe