IV BALON FESTIWAL W DZIERŻONIOWIE

  • 06.05.2018, 19:17 (aktualizacja 07.05.2018, 07:18)
  • Krzysztof Bachiński
IV BALON FESTIWAL W DZIERŻONIOWIE
Przelot balonów nad Dzierżoniowem jest jednym punktem programu "IV Balon festiwal" organizowanym po raz czwarty w dniach 3-6 V 2018 r. W tym roku balony w Dzierżoniowie gościły 5 i 6 maja. Pierwsze nieoficjalne - rekonesansowe loty odbyły o świcie 5 maja, następnie w godzinach popołudniowych odbył się przelot nad miastem ze startu na stadionie miejskim, przy ul. Wrocławskiej.

6 maja o wczesnym poranku w ramach „ IV Festiwalu Balonów” nastąpił start  wyjątkowych dmuchanych olbrzymów, których zadaniem było jak najbliżej przelecieć obok wieży ratuszowej w Dzierżoniowie. Zawodnicy startujący z ulicy Świdnickiej niedaleko Nowizny lecąc niskim lotem zazwyczaj przelatywali nad planowanym celem. Część zawodników wybrała start z drogi na Włóki, a nawet Uciechów. Im również udawało się przelecieć blisko Ratusza. Po efektownym przelocie większość balonów lądowała koło Piławy Dolnej.

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe