VII TURNIEJ O PUCHAR SOŁTYSA WSI WŁÓKI

  • 02.05.2018, 13:39 (aktualizacja 02.05.2018, 13:54)
  • Krzysztof Bachiński
VII TURNIEJ O PUCHAR SOŁTYSA WSI WŁÓKI
We wtorek 1 maja 2018 roku na placu sportowo-rekreacyjnym we Włókach odbył się VII Turniej o Puchar Sołtysa wsi Włóki. W tej cyklicznej imprezie wzięło udział 6 drużyn. Najpierw mecze odbywały się w dwóch grupach po 3 zespoły. Następnie najlepsze drużyny rywalizowały w półfinałach, który wyłoniły finalistów rozgrywek.

Spotkania obfitowały w dużą ilość goli, emocji było co nie miara o czym może świadczyć fakt, że finalistę oraz drużynę, która zajmie trzecie miejsce musiały wyłonić rzuty karne, a decydująca bramka o zwycięstwie w finale padła w ostatnich sekundach meczu. Ostatecznie zwycięzcą turnieju został zespół „BŁĘKITNI” Książnica w składzie (Adam Duź, Artur Niedźwiecki, Mariusz Lisiecki, Krzysztof Polak, Łukasz Walczybok, Michał Grandus, Adrian Śliżewski, Wojciech Kołt, Szymon Bobrowski) drugie miejsce przypadło zespołowi Pogoń Bydło w składzie (Sebastian Wiśniewski, Mateusz Bób, Grzegorz Kucharek, Adrian Grudzień, Patryk Górny, Bartosz Górecki, Dominik Morawski), a na najniższym stopniu podium znaleźli się FC Ulańce w składzie (Robert Różycki, Dawid Bochen, Jakub Listwan, Bartosz Listwan, Daniel Piszczek, Przemysław Kopaczynski, Marian Nieśpiałowski, Karol Iwachów). Na czwartym miejscu rozgrywki zakończyli Wolves Dzierżoniów, na piątym uplasowali się Mściciele z Bobrzej Nory, a na szóstym zespół KOMAR. Wszystkie drużyny otrzymały w nagrodę puchary, a zawodnicy trzech najlepszych zespołów zostali nagrodzeni dodatkowo medalami, które wręczał Marcin Pięt – sołtys wsi Włoki. Najlepszym strzelcem turnieju został Dominik Morawski zdobywca 6 bramek.  Najmłodszym uczestnikiem zmagań był Bartosz Górecki, a najlepszym bramkarzem uznany został Maksym Lubczański. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali ciepły posiłek przyrządzony przez Augustyna Muchę, a panie Stanisława Wierzbicka i Małgorzata Calów zadbały o słodki poczęstunek oraz gorące napoje zagrzewające zawodników do walki.  Sędziowanie zawodów spoczęło na barkach Józefa Świtalskiego i Roberta Grzywińskiego, a szczegółowa organizacja turnieju przypadła w udziale Marcinowi Piętowi oraz Damianowi Łozowickiemu. 
Organizatorzy serdecznie dziękuje wszystkim drużynom za udział w zmaganiach sportowych.

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (21)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe