TRZECI START, PIERWSZE ZWYCIĘSTWO

  • 10.04.2018, 08:27
  • Telewizja Sudecka
TRZECI START, PIERWSZE ZWYCIĘSTWO P. Puchalski RALLY FOTO W pierwszy dzień po przejechaniu prologu czuliśmy lekki niedosyt, bo brakowało nam 8 sekund do drugiego miejsca.
Wiedzieliśmy, że Radkowski Trakt będzie trudnym i wymagającym rajdem, ale nie przypuszczaliśmy, że w weekend 7 i 8 kwietnia 2018 r. wywalczymy pierwsze podium i zarazem pierwsze zwycięstwo w ramach projektu BS Rally Team dla młodych. Arek Idzi i Dominika Samburska dowieźli do mety w Radkowie 10 cennych punktów.

 

- W pierwszy dzień po przejechaniu prologu czuliśmy lekki niedosyt, bo brakowało nam 8 sekund do drugiego miejsca. Wiedzieliśmy, że to dopiero początek zmagań i że czeka nas jeszcze jeden dzień rywalizacji na bardzo szybkich i technicznych odcinkach specjalnych – przyznaje kierowca – Arek Idzi. - Po pierwszej niedzielnej pętli odrobiliśmy straty i wskoczyliśmy na 2 miejsce w klasie 1. Na 2 pętli postanowiliśmy powalczyć i wygrywając w sumie 7 odcinków specjalnych udało nam się odnieść zwycięstwo w klasie. To jest nasz wspólny sukces.

Cały zespół BS Rally Team przykłada wiele uwagi do jakości i efektów pracy. Jego członkowie ciągle pracują nad doskonaleniem pracy w zespole, a drobne niedociągnięcia będą sukcesywnie eliminowane. - Widać, że kilka uwag, które Mariusz Brylski przekazał Arkowi przed niedzielnymi odcinkami, głównie w zakresie doboru odpowiedniego ciśnienia w oponach oraz operowania gazem w sytuacjach "podbramkowych", przyniosły efekty – przyznaje koordynator projektu – Sławomir Szpot. - Na drugiej pętli podczas walki o zwycięstwo w klasie były sytuacje, z których Arkowi, dzięki wcześniejszym radom Mariusza, udało się wybronić. I właśnie po to uruchomiliśmy nasz program, aby wspierać młodych i utalentowanych kierowców i pomóc im osiągać sukces.

Arek i Dominika wiedzą, że mają ogromne wsparcie i doceniają to. – Dlatego chcemy bardzo podziękować wszystkim kibicom i rodzinie za doping oraz całemu BS Rally Team za wszelkie wskazówki, zaufanie i miła atmosferę.

 

Kolejny start zespołu BS Rally Team już za miesiąc. Mariusz Brylski i Sławomir Szpot wystartują w II rundzie Tarmac Masters 2018.

Pozdrawiamy, BS Rally Team
 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe