POŻAR DOMU W PIŁAWIE GÓRNEJ

  • 29.03.2018, 14:06 (aktualizacja 30.03.2018, 01:22)
  • Krzysztof Bachiński
POŻAR DOMU W PIŁAWIE GÓRNEJ
28 marca około godziny 15,00 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej został zaalarmowany o pożarze domu, przy ulicy Okrzei. Na miejsce zostały zadysponowane zastępy, OSP Bielawa, OSP Przerzeczyn Zdrój i PSP Dzierżoniów.

- Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się że pali się pustostan w bardzo złym stanie technicznym. Z tego obiektu wydobywały się duże płomienie, pożar był tam rozwinięty. Mieszkańcy byli wystraszeni, bowiem było bardzo bliskie sąsiedztwo pożaru z budynkiem mieszkalnym. Podaliśmy jeden prąd wody w celu ugaszenia pożaru. Później weszliśmy na piętro i  półpiętro i tam prowadziliśmy dalsze działania - poinformował bryg. inż. Mariusz Stawiarz, dowódca JRG Dzierżoniów.

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe