II ROZPOCZĘCIE SEZONU ROWEROWO – BIEGOWEGO Z MARZANNĄ W GÓRACH SOWICH

  • 27.03.2018, 10:07 (aktualizacja 27.03.2018, 10:22)
  • Telewizja Sudecka
II ROZPOCZĘCIE SEZONU ROWEROWO – BIEGOWEGO Z MARZANNĄ W GÓRACH SOWICH SOWIE Team
W pierwszą niedzielę wiosny w Rzeczce odbyło się II Rozpoczęcie sezonu rowerowo – biegowego z Marzanną w Górach Sowich. Była to impreza zorganizowana przez grupę SOWIE Team przy wsparciu Gminy Walim oraz Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu skierowana do wszystkich amatorów zdrowego, sportowego trybu życia. Wydarzenie zgromadziło ponad setkę uczestników – rowerzystów, biegaczy oraz rodzin, które chciały aktywnie spędzić czas wolny.

 

Spośród atrakcji zaplanowanych na ten dzień wyróżnić można pokaz wozu bojowego Ochotniczej Straży Pożarnej z Zagórza Śląskiego, konkurs na najpiękniejszą „ekologiczną” Marzannę oraz wspólne pokonanie wyznaczonej trasy w malowniczej Rzeczce. Na wszystkich uczestników czekały smakołyki w postaci gorącej zupy przygotowanej przez Agroturystykę pod Przełęczą w Rzeczce, pieczona kiełbaska, chleb ze smalcem oraz pyszne domowe ciasta. Nie zabrakło loterii w której drobne upominki otrzymał każdy z uczestników.

 

 

Pogoda jest idealna i miejmy nadzieję że spalona Marzanna pozwoli pożegnać zimę i powitać coraz wyższe temperatury. Cieszę się, że nasza impreza już drugi raz spotkała się z takim dużym zainteresowaniem i mam nadzieję, że w przyszłych latach będziemy mogli organizować podobne – mówi Joanna Ceglarek z SOWIE Team.

 

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom.

 

źródło: http://walim.pl

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe