Środa, 23.10.2019

KTO NASTĘPNY Z BIELAWSKICH RADNYCH DO ZWOLNIENIA?

  • 02.03.2018, 16:01
  • Telewizja Sudecka
KTO NASTĘPNY Z BIELAWSKICH RADNYCH DO ZWOLNIENIA?
W bielawskiej Radzie Miasta duże zmiany. Burmistrz Piotr Łyżwa po ostatnich zawirowaniach i jak to określił „rutynowych kontrolach” policji i prokuratury zniechęca do swoich rządów kolejnych radnych. Jeszcze nie tak dawno większość z nich gotowa była przegłosować każdą podsuniętą uchwałę. Teraz gdy „statek tonie” na kilka miesięcy przed wyborami zaczynają dedukować i głosować zgodnie z sumieniem. Niestety pociąga to za sobą konsekwencje w postaci utraty przywilejów jakie otrzymali w zamian za lojalność. Pierwszy przekonał się o tym Kamil Wojciechowski, który po wstąpieniu do opozycyjnego klubu radnych PiS otrzymał wypowiedzenie z pracy i musi się pożegnać z Towarzystwem Budownictwa Społecznego. Kolejny radny, który przeszedł inną stronę mocy i co za tym idzie poczuł sprawczą rękę burmistrza to Rafał Kuśmierek, który za swoją wcześniejszą lojalność i wsparcie podczas kampanii otrzymał ciepłą posadę w Bielawskiej Agencji Rozwoju Lokalnego. Teraz niestety po zmianie opcji musi sobie poszukać innego zajęcia. Pewnie całkiem przypadkiem pracę również stracił radny z klubu PiS Włodzimierz Paluch. W Kolejce jeszcze kilku innych. Między innymi Tomasz Tkacz, pracujący jeszcze w bielawskim MZBM-ie, czy Jarosław Florczak wieloletni pracownik MOKiSU, którego ostatnio awansował na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej w Radzie Miasta Bielawa. Jedno jest pewne, że Sąd Pracy będzie miał pełne ręce roboty, a koszty za to wszystko poniesiemy my mieszkańcy Bielawy.

 

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Majtek
Majtek 05.03.2018, 09:42
Kapitan Runo na zbudowanej przez siebie zbutwiałej tratwie myślał że zawładnie oceanami a zatonie na Bielawskim Zbiorniku.
NIKi
NIKi 05.03.2018, 09:04
Szczury uciekają z tonącego okrętu aferałów.
x
x 03.03.2018, 20:22
Jestem zadowolony. Prawicowcy gryzą się, a ja nareszcie doczekałem się tego.
Jadzia
Jadzia 03.03.2018, 10:09
Ale Kuśmierek załatwił Glanowskiego przez kolegę Zbyszku wylecisz z pracy zastanow sie czy ta znajomosc jest dla ciebie dobra masz jeszcze czas zawsze mozesz przejsc na jasna strone mocy
Zorientowany
Zorientowany 03.03.2018, 10:01
Wszyscy ktorzy dali sie omamic Kamilowi Wojciechowskiemu na tym stracili Kamilek naopowiadał im bajek porozdawał wirtualnie stanowiska a oni uwierzyli do odstrzału został jeszcze Tomasz Tkacz który myśli że okres wypowiedzenia ma trzy miesiące a zapomniał że nie przepracował jeszcze trzech lat więc okres wypowiedzenia jest miesiąc i będzie musiał wrócić do sprzedaży ziemniaków chyba że przejży na oczy i zrozumie że Kamil manipuluje połową rady dla swoich korzyści. A co do wyborów to Piotr Łyżwa wygra w pierwszej turze bo nie ma żadnej rozsądnej konkurencji czekam na to i chce zobaczyć miny tych wszystkich pieniaczy
Yyy
Yyy 03.03.2018, 13:51
Florczak i masykowa to rozsądna konkurencja. A staruszki won od władzy
bielawianin
bielawianin 03.03.2018, 20:29
Florczak mlodzieniaszek ha ha ha a Masykowa kpisz czy o droge pytasz .oboje to choragiewki .wolne zarty
Yy
Yy 03.03.2018, 22:56
Florczak jest dużo młodszy niż łyżwa
jjj
jjj 04.03.2018, 07:31
Florczak jest starszy od Łyżwy
R
R 04.03.2018, 11:45
Nie pisz bzdur z nudów głupku
B.
B. 03.03.2018, 21:22
Największą chorągiewką jest Kamil Wojciechowski a Marta Masyk i jej klub od początku kadencji jako jedyni nie zmieniają szyldów i rzeczywiście coś robią. I żadne hejty tego nie zmienią
hrvatska
hrvatska 03.03.2018, 21:54
Już na samym początku zmieni szyld z Dźwiniela na Łyżwę
....
.... 03.03.2018, 22:31
Dźwiniel przegrał a dobry radny pracuje dla mieszkańców a nie Dźwiniela, Łyżwę czy innego. Tylko partyjniak będzie tak rozumował... komuna się skończyła dawno temu!!!
lll
lll 04.03.2018, 09:52
Może powinna zrzec się mandatu bo Dźwiniel przegrał wybory? bzdura!
bielawianin
bielawianin 04.03.2018, 09:27
Dobry radny i jego najblizsza rodzina nie powinni byc zalezni od burmistrza to znaczy nie powinni pracowac w jednostkach gminnych .
lokator
lokator 02.03.2018, 18:55
Tkacza dawno powinni spuścić, przecież on tylko siedzi i pierdzi w stołek. Towarzyszy mu w tym Glanowski, który zrobił miejsce Jurcewiczowi bo ten musiał zostać dyrektorem.
dada
dada 02.03.2018, 19:18
Nie no jeszcze straszy na bilboardach w mieście
bwa
bwa 02.03.2018, 18:43
czyżby burmistrz sie czegoś obawiał z tej prokuratury ze sie mści???
Gacek
Gacek 02.03.2018, 18:30
A ja mam to w 4 litrach. Każda meda pcha *** na ciepłą posadę zobaczycie co sie bedzie działo przed samymi wyborami
hrvatska
hrvatska 02.03.2018, 17:59
I bardzo dobrze, że ich wywalili! Niech Wojciechowski, Kuśmierek i Tkacz sobie uczciwą pracę znajdą tak jak większosć mieszkańców, a nie jak te pasożyty ciepła posadka w zamian za poparcie burmistrza. Teraz przed wyborami im się nagle odwidziało? Chorągiewki bez wstydu, ambicji i honoru!!! Mam nadzieje, że po wyborach zostaną bez roboty i diety radnego!!! Może by to ich w końcu czegoś nauczyło!
lalala
lalala 03.03.2018, 09:35
Niech idą do Straży Miejskiej pracować skoro jej tak bronili!
Xzx
Xzx 02.03.2018, 17:45
Za poprzedniej władzy było to samo:)
mieszkaniec
mieszkaniec 02.03.2018, 17:50
Czyli dalej tak być powinno ?

Pozostałe