DANIEL GAŁĄZKA Z ZESPOŁEM

  • 18.02.2018, 22:03 (aktualizacja 18.02.2018, 22:46)
  • Krzysztof Tatrocki
DANIEL GAŁĄZKA Z ZESPOŁEM
16 lutego 2018 roku o godz. 19:00 w schronisku "Pod Wieżycą" w Sobótce, odbył się koncert zespołu Daniela Gałązki. Występ odbył się w ramach cyklu "POETYCKIE PIĄTKI POD WIEŻYCĄ" Zespół śpiewał o trzech rzeczach, o miłości o czasie przemijania i o miłości dozgonnej (tak się na wstępie przedstawili). Sala schroniska zgromadziła komplet widzów. Zespół zaprezentował bardzo spokojne ballady jak i utwory bardzo dynamiczne.

Zespół śpiewał o trzech rzeczach, o miłości o czasie przemijania i o miłości dozgonnej (tak się na wstępie przedstawili). Sala schroniska zgromadziła komplet widzów. Zespół zaprezentował bardzo spokojne ballady jak i utwory bardzo dynamiczne. 

 

Krzysztof Tatrocki

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe