MARIA MARKOWSKA - KOBIETA KULTURY

  • 26.01.2018, 09:46 (aktualizacja 26.01.2018, 10:18)
  • Krzysztof Bachiński
MARIA MARKOWSKA - KOBIETA KULTURY
10 stycznia 2018 roku na zaproszenie p.Marii Markowskiej gościliśmy w Radzikowie. Panie Izabela Beno, Alina Kuźniecowska i Iwona Wochnik z GOKBiS oraz Janusz Szpot i Tadeusz Szot z Urzędu Gminy w Łagiewnikach mogli zobaczyć pokój pamiątek Pani Marii i zapoznać się z częścią pamiątek zgromadzonych w "pokoju" i całym mieszkaniu. Bardzo bogate zbiory z kilkudziesięciu lat pracy robią niesamowite wrażenie.

Zapraszam do obejrzenia filmowej relacji z bardzo sympatycznych odwiedzin u Pani Marii Markowskiej - "Kobiety Kultury" Radzikowa i Gminy Łagiewniki. U pani Marii z kamerą zagościł Tadeusz Szot. Więcej zdjęć /TUTAJ/

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe