RUSZYŁA „ZIMOWA AKADEMIA KARATE”

  • 15.01.2018, 11:22
  • Telewizja Sudecka
RUSZYŁA „ZIMOWA AKADEMIA KARATE”
Nauka gry i zabawy ale też podstawowych technik, umiejętności upadania i walki prezentowane będzie podczas specjalnych zajęć organizowanych już po raz 24 w ferie przez Dzierżoniowscy Klub Sportowy Karate Kyokushin.

Od dziś, do 26 stycznia młodzi mieszkańcy pod okiem doświadczonych szkoleniowców będą hartować ciało i ducha.  Treningi odbywają się wg grafika dostępnego na stronie klubu www.kyokushin-dzierzoniow.pl. W programie zajęć znajdziemy m.in. trening kihon (podstawowe techniki), kumite (walka sportowa), ukemi (umiejętność upadania), gry i zabawy ruchowe. Wstęp na zajęcia jest wolny. Organizację Zimowej Akademii Karate współfinansuje miasto Dzierżoniów.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe