ŚWIĘTO TRZECH KRÓLI NA SPORTOWO

  • 08.01.2018, 09:49 (aktualizacja 08.01.2018, 23:38)
  • Krzysztof Tatrocki
ŚWIĘTO TRZECH KRÓLI NA SPORTOWO Krzysztof Tatrocki
6 stycznia 2018 roku, Sobótczanie Cezary i Adam Cały zorganizowali już po raz piąty ciekawe wydarzenie sportowe. Bieg - wycieczkę w masywie Ślęży z okazji Święta Trzech Króli. Na starcie w Sobótce o godzinie 9:00 stawiło się 126 zawodników-uczestników.

Kiedy organizowaliśmy spontanicznie naszą pierwszą zimową wycieczkę biegową nie sądziliśmy, że stanie się ona cyklicznym wydarzeniem biegowym. Pozytywne przyjęcie naszego pomysłu nie dało nami innej możliwości jak zorganizować po raz kolejny zimową wycieczkę w Masywie Ślęży. Mamy ogromną przyjemność i radość że tak licznie stawili się  entuzjaści biegania na wspólne świętowanie nowej świeckiej tradycji obchodzenia święta Trzech Króli. 
Ze względu na zróżnicowanie poziomu biegaczy przygotowaliśmy dwie trasy o różnej długości i stopniu trudności. Dłuższa trasa wynosi 26 km a krótsza 16 km (obie z prowadzącym przewodnikiem). Tempo konwersacyjne bardzo luźne. Bez żadnego ścigania i pośpiechu tak aby można było po drodze pogadać i wspólnie miło spędzić czas.
Cezary i Adam Cały Więcej u źródła >TUTAJ<

 

Krzysztof Tatrocki

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe