CZOŁÓWKA W PIŁAWIE DOLNEJ

  • 19.12.2017, 23:54 (aktualizacja 20.12.2017, 11:37)
  • Krzysztof Bachiński
CZOŁÓWKA W PIŁAWIE DOLNEJ
19 grudnia około godziny 17:00 doszło do zdarzenia drogowego na ulicy Głównej, przy numerze 84. Zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe marki Toyota i Volkswagen. Wezwany na miejsce zespół pogotowia ratunkowego przebadał czwórkę osób które uczestniczyły w zdarzeniu ale szczęśliwie nikt nie odniósł obrażeń, które wymagały odwiezienia na izbę przyjęć do szpitala. Na czas sporządzania dokumentacji zdarzenia przez policję ruch odbywa się naprzemiennie , którym kierowali strażacy.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastaliśmy rozbite dwa samochody osobowe, po widocznym czołowym zderzeniu.Jak ustalono w trakcie rozpoznania, w zdarzeniu brały udział cztery osoby, którym strażacy udzieli kwalifikowanej pierwszej pomocy medycznej. Dalsze działania polegały na odłączeniu akumulatorów. Wcześniej oczywiście zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia. Na miejscu pracowały dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Dzierżoniowa, zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej z Piławy Dolnej i zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej z Bielawy - poinformował asp. sztab. Wojciech Iwachów, dowódca akcji z Państwowej Straży Pożarnej w Dzierżoniowie.

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Crash Plus
Crash Plus 21.12.2017, 08:45
Jeżeli miałeś kolizje, możemy Ci pomóc uzyskać dopłate do odszkodowania OC. Wyślij kosztorys szkody na adres [email protected], a my bezpłatnie zweryfikujemy czy nie zostało ono zaniżone. Nr kontaktowy 570-660-876.

Pozostałe