Piątek, 18.10.2019

MICHAŁ DWORCZYK SZEFEM KANCELARII PREMIERA

  • 18.12.2017, 19:37
  • Telewizja Sudecka
MICHAŁ DWORCZYK SZEFEM KANCELARII PREMIERA
18 grudnia premier Mateusz Morawiecki przedstawił nowych współpracowników - wśród osób powołanych na stanowiska kierownicze w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów znalazł się m.in. Michał Dworczyk - dotychczasowy wiceminister obrony narodowej, poseł okręgu wałbrzyskiego. Michał Dworczyk objął funkcję szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, zastępując na tym stanowisku Minister Beatę Kempę.

"Chciałbym bardzo podziękować Panu Premierowi Mateuszowi Morawieckiemu i ścisłemu kierownictwu politycznemu partii za zaufanie, którym zostałem obdarzony. Ta funkcja to wielki zaszczyt, ale przede wszystkim jest to wyzwanie i zobowiązanie do służby na rzecz Rzeczpospolitej Polskiej. Z całym zespołem współpracowników zrobimy wszystko, żeby Kancelaria Prezesa Rady Ministrów zapewniła sprawną obsługę i sprawne działanie rządu" - powiedział w trakcie konferencji prasowej Michał Dworczyk.

Michał Dworczyk jest posłem ziemi wałbrzyskiej od 2015 roku. W latach 2015-2017 był przewodniczącym sejmowej Komisji Łączności z Polakami za Granicą, a od 1 marca 2017 sprawował funkcję Sekretarza Stanu w MON, gdzie zainicjował projekty Legii Akademickiej, klas mundurowych czy strzelnicy w każdym powiecie. Nadzorował ponadto proces budowy Wojsk Obrony Terytorialnej.

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe