Czwartek, 17.10.2019

MAŁGORZATA GREINER ODWOŁANA ZE STANOWISKA WICEBURMISTRZA BIELAWY

  • 14.12.2017, 15:22 (aktualizacja 14.12.2017, 18:46)
  • Telewizja Sudecka
MAŁGORZATA GREINER ODWOŁANA ZE STANOWISKA WICEBURMISTRZA BIELAWY
Wiceburmistrz Bielawy Małgorzata Greiner została dzisiaj odwołana przez burmistrza Piotra Łyżwę z pełnionej przez ostatnie trzy lata funkcji. Co było powodem tej decyzji jeszcze nie wiemy, ale oliwy do ognia z pewnością dolał temat budowy wiaty na terenie Zespołu Ośrodków Wparcia w Bielawie, która powstała w dziwnych okolicznościach bez jakichkolwiek wcześniejszych ustaleń i zapisów w budżecie. Kto zastąpi ją na tym stanowisku? Czy będzie to ktoś z zewnątrz, a może z Rady Miejskiej przekonamy się już niebawem. Poniżej oświadczenie burmistrza Bielawy.

 

 

Oświadczenie

Urząd Miejski w Bielawie informuje, że z dniem 15 grudnia 2017 roku Pani Małgorzata Greiner przestaje pełnić funkcję Zastępcy Burmistrza Bielawy. Burmistrz Miasta Piotr Łyżwa dziękuje Pani Małgorzacie Greiner za ogrom pracy, zaangażowanie i troskę o sprawy mieszkańców Bielawy. Coraz częściej pojawiające się różnice w podejściu do bieżących problemów, niestety, nie rokowały dobrze dalszej współpracy. Na chwilę obecną Burmistrz nie planuje powoływać drugiego zastępcy.

Urząd Miejski w Bielawie

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (43)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
georg
georg 19.12.2017, 17:36
za tą budę to zapłacą emeryci po 90 bo im pan burmistrz pozbawił bezpłatnej opieki którom dotej pory otrzymywali -brak pieniędzy w budżecie ale na auto dla nierobów są.
mieszkaniec B.
mieszkaniec B. 17.12.2017, 13:43
pani S.M/ czy S.G.?
bielawiak
bielawiak 17.12.2017, 13:30
zawinił cygan, powiesili kozę. Główna winowajczyni pani S.M. dalej będzie pełniła swoją funkcję? przecież to tylko jej wina !
Zadowolona
Zadowolona 15.12.2017, 17:52
Dobra zmiana
.
. 15.12.2017, 16:17
Jedna z honorem. A czy Pani S dostanie premię od Pana Ł zaraz po tym jak zapłaci kary, Ł kazał na inny leci??
ab
ab 15.12.2017, 16:58
jaśniej
Ksiądz
Ksiądz 15.12.2017, 13:15
Niech idzie w pis-du, trzeba jeszcze wykurzyć tych dwóch co dalej są na stołkach. Parodia z nimi. Ludzie gdzie wy macie oczy???? Okradają miasto-molo, zbiornik, wiata. W Bielawie brak inwestorów, pozyskiwanych środków. Coś się tam dzieje ale to zasługa pracowników którzy pracują w UM. Reszta radnych nieporadnych obsadzona na miejskich stołkach nie potrafi zadecydować o zmianie nazw ulic. Co to kurde jest. Przedszkole??? Proszę się obudzić!!!!!!!!!!!! Za rok wybory!!!!!!!! Trzeba rozliczyć to tałatajstwo!!!!!!!!!!
Bielawa
Bielawa 15.12.2017, 21:29
Maniek nie uruchamiaj się... jeszcze się nakrzyczysz z tubą na targu. Ludzie mają swój rozum i widzą, że Bielawa w 3 lata nadrobiła to co poprzednicy stracili
s cf
s cf 16.12.2017, 17:07
hihihi, nadrobiła. napełnili sobie chyba kieszenie
Paluszek
Paluszek 14.12.2017, 22:26
A może to koledzy z nielegalnego Klubu PiS radnych? Gosia tak stwierdziła publicznie i.... hmmm
Tubylec
Tubylec 14.12.2017, 21:50
PiSowka stała się niewygodna dla POpaprańców to ją umoczyli !!! To prezent świąteczny od UM.
Młynarz
Młynarz 14.12.2017, 21:41
Kowal (czyt.Runo) zawinił a cygana powiesili.Ciekawe kto wybierał wykonawcę tej brzydkiej j i niefunkcjonalnej stodoły , czy nie ten kto wybierał wykonawcę "remontu" mola za niewspółmierne duże pieniądze? Kto na tym ukręcił niezły interes????
yy
yy 15.12.2017, 18:12
I pewnie ten co wybierał wykonawcę TBS czyt.komunalne :-)
Janusz
Janusz 14.12.2017, 20:37
Za tą wiatę każdy by poleciał ze stołka... trzeba ponosić konsekwencje...
Wiki
Wiki 14.12.2017, 20:07
Runo swinie podłożył i sie stało tak jak sobie to wymyślili
***
*** 14.12.2017, 18:51
Pieknie zagrali role teraz kto poleci ?p.Smolinska czy jak ....a Burmisrz co wywala a sam konsekwencji nie poniesie.
Xxxxxx
Xxxxxx 14.12.2017, 19:42
Pewnie szykuje stołek dla innej pani.
i zaczęli!!!
i zaczęli!!! 14.12.2017, 17:37

Hejter jest bardzo ograniczony, nie chce przyjmować rad z zewnątrz. Odgradzając się, powoduje wybrakowanie pewnych cech, których zaczyna pożądać. Pełen kompleksów pragnie odwetu, chce by druga osoba, perfekcyjna i zbyt idealna dla takiej osoby, staje się irytująca, hejter musi dać upust emocjom i krzywdzi. W słowach wylewa swój żal i gniew, w bardzo nienawistny sposób. Dodać do tego często niewiedze i krytykę (tą niewłaściwą) mamy kolejny worek przyczyn, dlaczego ludzie hejtują.
A kto zaczął
A kto zaczął 15.12.2017, 19:06
A ty nie hejtujesz zwanych przez ciebie tzw. Hejterow
K.T.
K.T. 14.12.2017, 21:35
Powtarzasz się. Na doba.pl piszesz to samo. Widocznie prawda w oczy kole. A wyrażenie opinii przez mieszkańców nazywane jest hejtem bo to teraz takie modne słowo.
a
a 14.12.2017, 17:08
poczekajcie, jeszcze Irena musi zadziałać
bielawa
bielawa 14.12.2017, 16:57
może nowaczkowa siedzi w ukryciu i wyskoczy jak pajac z konopi ???
gordi
gordi 14.12.2017, 22:33
A kto to jest ta Nowaczkowa? To ktoś ważny?
Bielawianin
Bielawianin 14.12.2017, 22:53
**Nikt ważny dla naszego miasta.
;)
;) 14.12.2017, 23:17
To dlaczego tak się nią interesujesz hahaha
?
? 15.12.2017, 08:13
pewnie to zła kobieta jest.......?
kazek
kazek 14.12.2017, 19:34
Siwa wyluzuj ona i tak ma cie w ***
Daniel
Daniel 14.12.2017, 19:32
Pani podziękujemy.Wykazała się potencjałem oraz pozyskanymi środkami ...
um
um 14.12.2017, 22:22
dwa razy do tej samej rzeki jej nie dopuszczą, jeden już wlazł......
Lekarz
Lekarz 15.12.2017, 09:33
żal doope ściska że hemoroidy oczami wyłażą hahahahahaha
KM
KM 14.12.2017, 20:03
Trafiłeś w sedno bo się wykazała!!! wujek tak cie nastawia belfrze którego nikt nie chce?
belfer
belfer 14.12.2017, 23:48
Walnij się w łeb może zmądrzejesz!
Wujek belfra
Wujek belfra 14.12.2017, 20:16
Oj oj odrazu że wujek ...
Masz ci wykazanie,lepiej być belfrem niż specem od zajmowania stołków .

a
a 14.12.2017, 16:09
mamy nadzieje, że ta sitwa zostanie rozbita
bielawianka
bielawianka 14.12.2017, 16:08
w końcu, wróci na Zeroma
bielawianin
bielawianin 14.12.2017, 15:52
Wszyscy będą lepsi od tej paniusi!!!!!
Tylko do zdjęć się ładnie uśmiechała i tyle co potrafiła:)
Cud że aż tyle wytrzymała na stanowisku które ją przerastało!!!
ale
ale 14.12.2017, 19:36
No nie wiem czy wszyscy beda lepsi a pamietacie burmistrza pana Pacha? To dopiero byla nominacja na stanowisko od sprzedawcy do zastępcy burmistrza
aaaa
aaaa 14.12.2017, 16:06
a co ty masz ochotę na jej stanowisko ...?
bielawianin
bielawianin 14.12.2017, 16:02
Cud to, że dwóch pozostałych się tyle utrzymało na swoich stanowiskach.
ale jaja
ale jaja 14.12.2017, 15:43
Masykowa nowym wice w Bielawie? Kto na to stawia?
Ja
Ja 14.12.2017, 16:33
To samo pomyślałem jak zobaczyłam ten artykuł ta wczesniej zwalania sie z funkcji moze faktycznie wszytko bylo wcześniej dogadne naprawde noe zdziwię sie jaj tak bedzie
bielawianin
bielawianin 14.12.2017, 15:34
Jedyna normalna w tej grupie.

Pozostałe