BLISKO 2,2 TYS. PORCJI AMFETAMINY

  • 27.10.2017, 13:49 (aktualizacja 27.10.2017, 13:58)
  • Telewizja Sudecka
BLISKO 2,2 TYS. PORCJI AMFETAMINY
Policjanci z Kłodzka zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Funkcjonariusze znaleźli w jego miejscu zamieszkania ukrytą pod blatem stołu amfetaminę, z której można było uzyskać blisko 2,2 porcji handlowych. Decyzją sądu mężczyzna trafił już do aresztu na 3 miesiące. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Zespołu dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku w wyniku prowadzonych działań ukierunkowanych przeciwko przestępczości narkotykowej zatrzymali 33-letniego mężczyznę, podejrzanego o posiadanie środków odurzających.

Policjanci na podstawie posiadanych informacji ustalili, że jeden z mieszkańców powiatu kłodzkiego może posiadać narkotyki. Podczas sprawdzania pomieszczeń 33-latka, funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków. Środki odurzające ukryte były pod stołem. Mężczyzna przykleił taśmą worek z amfetaminą pod blatem. Funkcjonariusze znaleźli w mieszkaniu mężczyzny również wagę elektroniczną. Policjanci zabezpieczyli blisko 2,2 tysiące porcji amfetaminy. 33-latek, wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe trafił do policyjnego aresztu.

W wyniku dalszych czynności policjanci udowodnili zatrzymanemu, że od czerwca 2015 r. do chwili zatrzymania zajmował się dystrybucją narkotyków. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających.

Sąd na podstawie zgromadzonych materiałów i dowodów wydał już postanowienie wobec podejrzanego o tymczasowym areszcie na 3 miesiące. Mężczyźnie grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

asp. szt. Wojciech Jabłoński

Źródło: KPP w Kłodzku
podinsp. Wioletta Matuszewska
tel. 606-754-529

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe