GEOTERMALNE ODWIERTY W LĄDKU ZDROJU CORAZ BLIŻEJ

  • 20.10.2017, 12:12
  • Telewizja Sudecka
GEOTERMALNE ODWIERTY W LĄDKU ZDROJU CORAZ BLIŻEJ
Coraz bliżej do wielkiej inwestycji w Lądku Zdroju dotyczącej odwiertów geotermalnych. W związku z tym burmistrz Roman Kaczmarczyk uczestniczył w zagranicznych wizytach studyjnych, alby podpatrzyć i dowiedzieć się od doświadczonych specjalistów jak zarządzać i wykorzystywać ten niesamowity potencjał energetyczny.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ano
ano 21.10.2017, 15:02
Jak widać, Lądek Zdrój ma burmistrza w pełni zaangażowanego w swoje miasto. Nie tylko jest administratorem , jak niejeden włodarz, ale kreatorem i wizjonerem rozwoju Lądka Zdroju. Tacy jak On burmistrzowie, niejedną przysłowiową dziurę rozruszali gospodarczo . Wielu jest takich włodarzy , którzy są zachowawczy, bez wizji rozwoju, mało kreatywni , którzy uważają, że wszystko jest możliwe, ale nie w ich mieście.Kiedy projekt "wypali", czego mu życzę , zapisze się ZŁOTYMI GŁOSKAMI w wielowiekowej historii miasta.

Pozostałe