SPOTKANIE Z SZYMONEM HOŁOWNIĄ

  • 02.10.2017, 11:37
  • Telewizja Sudecka
SPOTKANIE Z SZYMONEM HOŁOWNIĄ
Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida w Świdnicy zaprasza na wieczór autorski. Będzie to spotkanie z Szymonem Hołownią: felietonistą Tygodnika Powszechnego, autorem licznych książek promujących katolicyzm i dziennikarzem tv. Przede wszystkim jednak z filantropem-założycielem Dobrej Fabryki i Fundacji Kasisi, które zajmują się na bardzo szeroką skalę pomocą ubogim i chorym z naciskiem na pomoc dzieciom. Godne uwagi jest to, że Szymon Hołownia dochód ze swoich ostatnich książek przeznaczył na cele charytatywne.

Spotkanie odbędzie się w dniu 13 października (piątek), o godzinie 16:00  w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul.Franciszkańskiej 18.
Po spotkaniu będzie można kupić książki Szymona Hołowni i otrzymać autograf autora.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe